Dimanta frēzes betonam

Tiek rādīti visi 13 rezultāti

Parādīt 12 24 36

100 мм Pulēšanas diski Sendi

8,59
Diametrs 100 мм. Pulēšanas diski ir paredzēti granīta, marmora, keramikas un porcelāna flīžu un betona slīpēšanai un pulēšanai sausā stāvoklī.

100 mm Pulēšanas Adapteris M14

7,25
Plastmasas turētājs/adapteris diska pulēšanai. Diametrs 100 mm. Paredzēts darbam uz leņķa slīpmašīnas ar M14 vītni.

100 mm Turētājs Baumesser Click-Lock UNI

25,41
Click-Lock Uni turētājs ļauj izmantot tikai vienu leņķa slīpmašīnu ar disku, uz tā uzstādot un mainot pamatnes ar dažādiem graudiem.
https://youtu.be/pRr6ANkMQa8  

100 mm Alumīnija turētājs Baumesser Centrum PRO M14

29,04
Alumīnija turētājs Baumesser Centrum PRO pulēšanas diskiem.
https://youtu.be/wr7dseqfzkY    

Dimanta frēze betonam Distar DGS-W Raptor

47,4372,84
Dimanta frēze DISTAR RAPTOR tiek izmantots betona un citu tāda paša cietības līmeņa materiālu slīpēšanai. Tam ir diezgan liels kalpošanas laiks, līdz 200 garummetriem vai 170 kvadrātmetriem, kas tika pārbaudīts, testējot frēzi uz M400 klases betona.
 
Salīdzinot ar klasiskajiem modeļiem, šim griezējam ir mazs svars līdz 340 gramiem, kas ļauj jums visu darbu paveikt ar maksimālu vieglumu, kā arī rīks ir ideāls slīpmašīnām ar putekļusūcēja izmantošanu.
 
To lieto sausai slīpēšanai bez ūdens padeves. Korpuss ir aprīkots ar lielu skaitu atveru, kas nodrošina ne tikai labu dzesēšanu, bet arī efektīvu dubļu noņemšanu no teritorijas.

Dimanta Frēze Betonam Distar DGS-S Bestseller Expert

31,46
Distar Bestseller Expert ir dimanta gala virsmas dzirnavas (bļodiņas riteņi) augstas veiktspējas raupja betona noņemšanai, betona virsmu izlīdzināšanai, veidņu savienojumu pēdu noņemšanai utt.
 
Dimantu nesošais slānis tiek palielināts par 30%, kas nodrošina nemainīgi lielu resursu visu veidu betona apstrādē. Pārveidotie Z formas dimanta segmenti ļauj ērti un produktīvi slīpēt. To nodrošina griezēja darba virsmas optimizētā ergonomika un rezultātā uzlabota spraudeņu noņemšana no slīpēšanas zonas.
 
Vēl viena neapstrīdama frēzes Distar FAT-C Bestseller Expert priekšrocība ir pievilcīgā cena, kas ir visu Distar Bestseller dimanta instrumentu izdevīgā īpašība.
 
Dimanta frēze Distar DGS-W Bestseller Expert ir īpaši paredzēta sausai betona virsmu slīpēšanai, izmantojot leņķa slīpmašīnas. Balstoties uz instrumenta klasisko novērtējumu var atzīmēt labu vidējo darba ātrumu.
 
Optimālākais griezēja ātrums ir 4,5 kvadrātmetri stundā, pie leņķa slīpmašīnas rotācijas ātruma līdz 11 tūkstošiem apgriezienu. Tajā pašā laikā frēzes Bestseller Expert resurss ir 450 kvadrātmetri.
 
Tas tiek pozicionēts tirgū kā viens no labākajiem palīgmateriāliem betona grīdu slīpēšanai, jo frēzei ir liela slīpēšanas plakne un tas nodrošina ideālu virsmas līdzenumu.
 
Griezējs ir pieejams vienā variantā ar diametru 125 mm, lietošanai kopā ar slīpmašīnām ar standarta iekšējā cauruma diametru 22,23 mm.

100 mm Dimanta Frēze Baumesser DGS-H Beton UNI

21,18
Dimanta Frēze Baumesser DGS-H Beton UNI.
Tiek piedāvāta klasiskā formā ar divrindu dimanta segmentu. Šādu instrumentu izmanto raupjai virsmas slīpēšanai, parastā betona un stiegrota betona, betona-mozaīkas virsmām, un betona pieplūdes noņemšanai pēc veidņu ielešanas.
Frēzei ir lielisks slīpēšanas ātruma raksturīpašības par diegzan pieņemamu cenu.
Tas ir labākais risinājums lietošanai mājās vai veicot mazos darbus.
Frēzei ir divas dimanta segmentu rindas, kas piestiprinātas uz vieglmetāla korpusa.Tiek izmantota rokas leņķa slīpmašīnās, slīpējot bez dzesēšanas. Tiek izgatavota divos ārējos diametros 100 un 125 mm ar iekšējā cauruma diametru 22,2 mm.

Dimanta frēze Betonam Distar DGW-S Extra Max

44,29112,53
Dimanta frēze DISTAR DGS-W EXTRA MAX ir klasiskā formā ar divrindu dimanta segmentu. Šādu instrumentu izmanto raupjai virsmas slīpēšanai, parastā betona un stiegrota betona, betona-mozaīkas virsmām, un betona pieplūdes noņemšanai pēc veidņu ielešanas. Instrumentam ir diezgan ilgs kalpošanas laiks, kas sasniedz 1000 kvadrātmetrus ar mērenu ātrumu, apmēram 5,5 metrus minūtē.
Tieši dimanta instrumentu tirgū tas pozicionē sevi kā diezgan produktīvu modeli savā klasē, kas vērsts uz ilgu kalpošanas laiku, kas lielā mērā ir saistīts ar palielinātu dimanta slāni, kura biezums ir 8 milimetri.
100% līdzsvarotība nodrošina ērtu darbību bez vibrācijām un ilgu aprīkojuma kalpošanas laiku.
 

Dimanta Frēze Betonam Distar DGS-W Rotex

47,3172,60
Dimanta frēze DISTAR ROTEX ir ideāls risinājums betona virsmu slīpēšanai, īpaši sienām un grīdām. Pateicoties īpaši izstrādātajai dimanta segmenta formai, kas izgatavota burta L formā, tā ļauj visefektīvāk noņemt dubļus no darba zonas. Kausam ir diezgan liels darbības ātrums.
 
Testējot 125 mm kausu uz dzelzsbetona ar zīmolu M250 parādīja, ka tam ir diezgan augsts darbības ātrums, sasniedzot 6,5 lineārus kvadrātmetrus stundā, ar resursu 650 kvadrātmetri apstrādes dziļumā - 1 milimetrs.
Frēzi izmanto gan sausas, gan mitras virsmas slīpēšanai. Katrai DISTAR ROTEX frēzei tiek veikta papildu nelīdzsvarotības pārbaude, lai tā būtu ērta un efektīva.

Dimanta Frēze Betonam Distar DGS-W Grindex

49,9776,84
Dimanta frēze DISTAR DGS-W GRINDEX sevi pozicionē tirgū kā ideālu palīgmateriālu smagā betona un dzelzsbetona virsmu slīpēšanai. Pateicoties unikālajai ražošanas tehnoloģijai, DISTAR GRINDEX ir palielināts dimanta slānis līdz 8 mm, agresīva darba virsmas forma, mazāks svars salīdzinājumā ar analogiem un turklāt tam ir pietiekami ilgs kalpošanas laiks.
 
Ņemot vērā griezēja galvenās īpašības, ir vērts atzīmēt diezgan lielu resursu, kas sasniedz 850 kvadrātmetrus, ar optimālu apstrādes ātrumu 7,5 kvadrātmetri stundā. kas padara to ne tikai produktīvu, bet arī ekonomisku.
 
Frēze ir simtprocentīgi līdzsvarota, lai darbotos maksimāli bez vibrācijām, tādējādi saglabājot operatora veselību un instrumenta kalpošanas laiku.
 
To lieto kopā ar visiem LBM modeļiem, kas ir ideāli aprīkoti ar rūpniecisko putekļsūcēju.

Dimanta Frēze Betonam Distar DGM-S Extra Active

22,99
Dimanta frēze DGM-S Extra-Active ir paredzēta betona un ķieģeļu izstrādājumu dekoratīvai slīpēšanai, neizmantojot dzesēšanas šķidrumu. Nodrošina mīkstu, ērtu slīpēšanu un augstas tīrības virsmas apdari.
 
Ieteicams izmantot leņķa slīpmašīnām ar mainīgu ātrumu.
 
Frēzes ārējais diametrs ir 100 mm, slāņa augstums ir 3 mm un iekšējā cauruma diametrs ir 22,2. Darba gaitā ieteicams eksperimentāli pielāgot leņķa slīpmašīnas vārpstas rotācijas ātrumu, sasniedzot nepieciešamos labākos apstrādes parametrus - labāko slīpēšanas ātrumu vai vislabāko apstrādātās virsmas kvalitāti.
 

Dimanta Frēze Baumesser DGS-H Beton UNI

24,81
Dimanta Frēze Baumesser DGS-H Beton UNI.
Tiek piedāvāta klasiskā formā ar divrindu dimanta segmentu. Šādu instrumentu izmanto raupjai virsmas slīpēšanai, parastā betona un stiegrota betona, betona-mozaīkas virsmām, un betona pieplūdes noņemšanai pēc veidņu ielešanas.
Frēzei ir lielisks slīpēšanas ātruma raksturīpašības par diegzan pieņemamu cenu.
Tas ir labākais risinājums lietošanai mājās vai veicot mazos darbus.
Frēzei ir divas dimanta segmentu rindas, kas piestiprinātas uz vieglmetāla korpusa.Tiek izmantota rokas leņķa slīpmašīnās, slīpējot bez dzesēšanas. Tiek izgatavota divos ārējos diametros 100 un 125 mm ar iekšējā cauruma diametru 22,2 mm.

Алмазная Фреза Baumesser DGS-H Beton Pro

20,9340,41
Фреза алмазная Baumesser DGS-H Beton Pro – отличный инструмент для обработки и выравнивания поверхностей. Создана по особой технологии специально для работы с бетонными поверхностями. Возможна шлифование бетона любого вида и марок, встречающихся в гражданском применении. 
Также можно выделить высокий уровень износоустойчивости при применении на ровных поверхностях и хорошую балансировку фрезы, что помогает продлить срок службы, как самой фрезы, так и углошлифовальной машинки. 
В ассортименте фреза Baumesser Beton Pro представлена в различных наружных диаметрах, в частности, 100, 125, 150 и 180 мм, алмазный слой для всех одинаковый в 6 мм, а также посадочное гнездо 22,23 мм для работы на УШМ любого типа с соответствующим посадочным местом. Если у вас остались вопросы касательно данной позиции товара, наши консультанты без проблем помогут.