Tiek rādīti 1–24 no 38 rezultātiem

50 mm mini flīžu griešanas disks BIHUI

20,00
50mm diametra disks flīžu griešanai, ar M14 savienojumu. Disks izmantojams flīžu nelīdzenumu slīpēšanai, nelielu caurumu izgriešanai flīzēs, kā arī ļoti efektīvi noņem līmi, lai ierīkotu flīžu izlīdzināšanas sistēmu.
https://youtu.be/hlS7ln83T6Q

Daudz lietojama flīžu izlīdzināšanas sistēma BIHUI TSL50

26,02
Daudz lietojama flīžu izlīdzināšanas sistēma BIHUI garantē pilnīgi līdzenu virsmu bez augstuma atšķirībām.
https://youtu.be/CPknoOwHTso
https://youtu.be/cTDBzsA9ECQ

Frēzes dimanta konuss BIHUI

31,45
BIHUI dimanta konusa griezējs ar paaugstinātu nodilumizturību, urbumiem no 2 mm līdz 38 mm. Izgatavots, izmantojot augstas kvalitātes materiālus un vakuumlodēšanas dimanta tehnoloģiju. Dimanta konusa griezēju izmanto, lai izveidotu caurumus porcelāna keramikas izstrādājumos, granītā, marmorā, cietajā keramikā un tamlīdzīgi. Konusveida forma ļauj viegli noslīpēt nelīdzenas caurumu malas. Samazina stresu un plata formāta flīžu plaisāšanas risku pēc urbšanas. Izmanto urbumu malu slīpēšanai un izlīdzināšanai, urbumu malu slīpēšanai. Turklāt, pateicoties viņai, jūs varat izveidot gandrīz ideālu caurumu bez skaidām.
https://youtu.be/GylGTTNi4LI  

Vakuuma Piesūceknis BIHUI

33,00
BIHUI dubultā piesūceknis ir īpaši paredzēts flīžu apstrādei un pacelšanai ar raupju virsmu vai ar nelielu reljefu un nenosmērē flīzes.

https://youtu.be/i9eboKh0gOU  
 

Rezerves stienis BIHUI T-SPIN (TSL50)

8,47
Rezerves stienis BIHUI T-SPIN (TSL50) Platums 1,5 mm Daudzums: 50 gab. vienā iepakojumā Piemērots tikai atkārtoti lietojamām izlīdzināšanas sistēmām TSL50.

BIHUI trīskāršais piesūceknis

41,14
Kravnesība 110 kg. BIHUI trīskāršais piesūceknis ir īpaši izstrādāts, lai apstrādātu un paceltu flīzes ar raupju virsmu vai ar nelielu reljefu, neatstājot uz flīzēm traipus.
https://youtu.be/mxdVFmHF0ls          

120 mm Dimanta kroņurbji BIHUI GRES

47,19
BIHUI GRES Dimanta Kroņurbis 120 mm tiek izmantoti stiklam un keramikai. BIHUI GRES Dimanta Kroņurbji paredzēti urbšanai bez mikro trieciena funkcijas. Ieteicamais ātrums GRES izmantošanai ir no 400 līdz 1000 apgriezieniem minūtē, atkarībā no urbjamā materiāla. BIHUI GRES urbšanas dziļums ir 25 mm. M14 savienojums. GRES urbjiem ir sānu caurums, kas uzlabo urbju dzesēšanu un atvieglo cieto atkritumu noņemšanu pēc katras atveres. BIHUI GRES Dimanta Kroņurbji tiek ražots, cinkojot - elektroķīmisks process, kā vienu metālu pārklāt ar citu, kas ir mehāniski un ķīmiski stabilāks. Vainaga korpuss ir izgatavots no tērauda.

125 mm BIHUI EDGE 45 dimanta disks flīžu griešanai leņķī

37,51
BIHUI EDGE 45 dimanta disks ir paredzēts jebkuru neapstrādātu flīžu griešanai 45° leņķī. Piemērots mīksto keramikas un ļoti cieto mūra

BIHUI vakuuma piesūceknis. Diam.118 mm

13,31
BIHUI piesūceknis ir paredzēts stiklam un flīzēm ar gludām vai raupjām, nereljefām virsmām. Piesūceknis ir paredzēts materiāla pacelšanai līdz 35 kg. Membrāna neatstāj pēdas uz flīzes virsmas. Vakuuma pievilkšana un atbrīvošana tiek veikta, izmantojot plastmasas sviru. Ērts, ergonomisks rokturis.

25 mm-68 mm, Profesionāls komplekts BIHUI 10 gab.

260,15
Profesionāls komplekts 10gab. dimanta urbju, frēžu un disku flīžu griešanai BIHUI. Ø 25мм х 1 gab., Ø 35мм х 1 gab., Ø 40мм х 1 gab., Ø 45мм х 1 gab., Ø 50мм х 1 gab., Ø 68мм х 1 gab.,

100мм Dimanta kroņurbis BIHUI GRES

39,92
Dimanta kroņurbis diametrs 100 mm     Dimanta kronis BIHUI GRES 100 mm tiek izmantots stiklam un keramikai.     BIHUI GRES dimanta serdes uzgaļi ir paredzēti urbšanai bez mikrotrieciena funkcijas.     Ieteicamais GRES lietošanas ātrums ir no 400 līdz 1000 apgr./min atkarībā no urbšanas materiāla.     BIHUI GRES urbšanas dziļums ir 25 mm. Savienojums S10     GRES urbjiem ir sānu caurums, kas uzlabo urbja dzesēšanu un atvieglo cieto atkritumu izņemšanu pēc katras urbuma.     BIHUI GRES dimanta kronņurbis tiek ražots ar cinkošanu, kas ir elektroķīmisks process, kurā viens metāls tiek pārklāts ar otru, kas ir mehāniski un ķīmiski stabilāks.      Korpuss ir izgatavots no tērauda.  

6 mm BIHUI sausa grope turbo M14 dimanta kronis

13,75
BIHUI DRY GRES 6 mm dimanta urbji ir piemēroti visu veidu keramikas flīžu urbšanai no porcelāna, akmens masas, marmora un granīta. BIHUI DRY GRES dimanta serdeņa uzgaļi tiek izmantoti sausai urbšanai un tiek montēti tieši uz slīpmašīnas ar M14 vītni vai ar adapteri.
https://youtu.be/Ge1NnRLD3kg

BIHUI slīpēšanas adapteris ar putekļu nosūcēju

45,98

FUNKCIJAS: - Bezputekļu slīpēšanas putekļu pārvalks ir piemērots darbam ar koku, akmeni, betonu, krāsošanas materiāliem, stikla šķiedru u. c. - Slīpmašīnām ar 115 mm un 125 mm diska diametru. - Aizsargvāciņš ar atvāžamu sānu daļu darbam stūros un grūti aizsniedzamās vietās, darbs līdz pat malām, pateicoties ievelkamai daļai. - Korpusa atvērums Ø 52 mm (metāla gredzens ar skavu). (pēc izvēles reducējošie gredzeni Ø 37/40/45 - 48 mm) - Biezs un izturīgs, triecienizturīgs korpuss no speciālas plastmasas - Komplektā ir iekļauts pakāpienveida gumijas savienojums putekļsūcējam. - Ērts bezatslēgas klips - Svars 0,58 kg

Manuāls flīžu griezējs 1600 mm BIHUI TCS 1600 ar lāzeru

620,72
BIHUI profesionālais manuālais flīžu griezējs ir paredzēts keramikas, akmens, porcelāna, stikla un mozaīkas flīžu griešanai. BIHUI TCS-1600 flīžu griezējs ir izgatavots no visaugstākās kvalitātes materiāliem, un tam ir visi jaunākie inženiertehniskie risinājumi un uzlabojumi, kas to padara par vienu no vismodernākajiem, precīzākajiem un vieglāk lietojamiem flīžu griezējiem tirgū.
https://youtube.com/shorts/5n6T6ABKpZU?feature=share  

BIHUI vakuuma piesūceknis. Diametrs 122 mm

30,25
BIHUI piesūceknis ir instruments lielformāta flīžu, porcelāna flīžu, marmora un stikla flīžu pārnēsāšanai un ieklāšanas atvieglošanai. Korpuss izgatavots no alumīnija, piesūceknis - no augstas kvalitātes gumijas. Tam ir ergonomisks rokturis un bloķēšanas pogas ērtībai. Brīdinājums! Pirms darbarīka lietošanas pārliecinieties, ka tā virsma ir tīra, lai novērstu atdalīšanos, to pārnēsājot.

BIHUI izliektā špakteļlāpstiņa

10,04

BIHUI izliektā špakteļlāpstiņa ir paredzēta līmes un špakteles izcelšanai no kausa. Īpaši izliekts, lai labāk atbilstu kausa sāniem Piemērots lielākajai daļai līmes un špakteles spaiņu


https://www.youtube.com/shorts/7-N68HyXTTI  

125мм. Dimanta disks BIHUI B-Master

32,19

    BIHUI B-MASTER dimanta asmens ir ieteicams cietu materiālu griešanai, piemēram: granīta, klinkera, ugunsizturīgo materiālu, šīfera un, protams, porcelāna keramikas sausai griešanai.

    Var izmantot arī mitrai griešanai.     “Sendviča” tehnoloģija ir unikāla ar to, ka mazi dimanta graudi atrodas ārpusē, bet lielie – iekšpusē.     Tas nodrošina maksimālu ātrumu un ir ideāli piemērots keramikas flīžu, akmens un porcelāna keramikas griešanai.

115 мм Dimanta Disks BIHUI B-SLIM

27,83
Īpašais plāns dimanta disks BIHUI B-SLIM ir paredzēts granīta, porcelāna akmens masas, kvarca aglomerāta griešanai.
https://youtu.be/WRQlv1Oz4Xo

6 mm-70 mm,Profesionāls komplekts BIHUI 6 gab.

145,20
Profesionāls komplekts BIHUI 6 gab. dimanta urbju.  

6 mm dimanta urbis BIHUI GRES

6,04
6 mm dimanta urbis BIHUI GRES garantē precīzu, ātru un tīru urbšanu, negriežot malu. BIHUI GRES dimanta kronis ir paredzēts stiklam, keramikai, marmoram un mīkstākām akmens un granīta flīzēm.  

BIHUI bīdāmais darba galds

363,00
BIHUI BĪDĀMĀS DARBVIRSMAS Izmēri 230 mm × 120 mm × 75 mm Galds ir paredzēts urbšanai, griešanai un citiem darbiem ar lielām plāksnēm. Saliekams dažu sekunžu laikā. Viegls, izturīgs un stabils darbagalds Salocītā galda izmēri: 91 cm x 38 cm x 23 cm un sver tikai 12,80 kg. Komplektā ir rāvējslēdzēja aizdares maisiņš ērtai un vienkāršai transportēšanai Anodēta alumīnija konstrukcija nodrošina lielāku izturību pret koroziju un ilgāku kalpošanas laiku, kā arī vieglāku tīrīšanu. Galda augšējās kājas ir regulējamas līdz pat 2 cm, lai perfekti izlīdzinātu visu galda virsmu.
BIHUI galda tehniskie parametri
Augstums ir regulējams 750-770 mm
Platums 1190 mm
Garums 2400 mm
Maks. slodze 800 kg

Bihui 45 grādu Jolly griešanas sistēma

430,76
Bihui Jolly griešanas sistēma ir izstrādāta tā, lai grieztu flīžu malas 45 grādu leņķī visā garumā.

Vibro piesūceknis ar akumulatoru BIHUI LFTBA PRO

216,59
Vibro piesūceknis ar akumulatoru BIHUI LFTBA PRO Piesūcekņa diametrs 120 mm Akumulatori 21V 2,0Ah; Komplektā ietilpst: 2 baterijas, 1 somiņa, 1 lādētājs.

BIHUI flīžu lauzēja skava

85,91
BIHUI flīžu lauzējs flīžu biezumam līdz 15 mm. Regulējams locījuma platums. Gumijots, neslīdošs rokturis Liela formāta flīžu lauzšanai parasti izmanto divus laužņus, pa vienam katrā flīžu galā.
https://youtu.be/cRD2Pvqc4PI