Tiek rādīti visi 8 rezultāti

400 mm Distar Marmora Dimanta Disks

80,83
DISTAR MARBLE dimanta disks ar diametru 400 mm ir paredzēts dabīgu materiālu griešanai. Paredzēts mitrai griešanai (ar ūdens dzesēšanu). Ideāli piemērots visu veidu marmora, travertīna, dolomīta un citu mīksto materiālu griešanai. Centrs: 32  mm.(var izmantot ari 25.4)

400мм. Dimanta Disks Asfaltam Distar Sprinter Plus

160,08
    Dimanta disks Distar Sprinter Plus ir izstrādāts asfalta un citu abrazīvu materiālu griešanai ar tādu pašu abrazivitāti.     Disks tiek pozicionēts tirgū kā visresursīgākais, tajā pašā laikā tas ir diezgan produktīvs. Kalpošanas laiks sasniedz 2000 garummetrus, ar ātrumu 1,5-1,8 mp / min, atkarībā no izmantotās iekārtas un materiāla īpašībām. Griežot asfaltu un asfaltbetonu vairāk nekā 7 centimetru dziļumā, ieteicams izmantot papildu dzesēšanu ar ūdeni un darbu veikt vairākās pieejās, kas samazinās instrumentu nodilumu un palielinās produktivitāti.     Izmanto kopā ar betona griezējiem un gāzes griezējiem. Profesionāls segmentālais disks asfalta, asfaltbetona griešanai, ar atdzesēšanu un bez tās.

400мм. Dimanta disks asfaltam Baumesser Asphalt Pro

138,52
    Dimanta disks Baumesser Asphalt Pro ir labākais līdzeklis darbam ar asfaltu un līdzīgiem abrazīviem materiāliem.     Disks ir izgatavots, izmantojot īpašu HIT tehnoloģiju, lai produktīvāk strādātu ar asfaltu un citiem šāda veida materiāliem.     Pat lietojot disku ar mazu elektroinstrumentu, disks nodrošina augstu veiktspēju un stabilu griešanas ātrumu. Tas tiek uzskatīts par vienu no līderiem savā cenu kategorijā.     Disks paredzēts lietošanai betona griezējos un benzīna zāģos, kuru jauda nepārsniedz 9 kW. (maza un vidēja jauda).

350 mm Dimanta disks Baumesser Universal UNI

60,50
Dimanta disks Baumesser Universal UNI. Tas ir daudzpusīgs instruments darbam ar plašu materiālu klāstu. Vislabāk sevi parāda, strādājot ar jebkuras cietības nedzelzsbetonu, darbam ar ķieģeļiem, bruģakmens plāksnēm
https://youtu.be/zMrb_YOCnPI

400 мм Dimanta Disks Distar Meteor dzelzsbetonam

157,29
Diametrs 400 mm. Dimanta disks Distar  Meteor tiek izmantots kā galvenais instruments, griežot vidēja vai augsta līmeņa stiegrotu betonu. Parāda lielu darba ātrumu, produktivitāti un resursus, strādājot pat ar smago, augsti stiegrotu betonu. Strādājot ar gāzes griezēju, tas sasniedz ātrumu līdz 2 metriem minūtē, ar resursu līdz 600 garummetriem. Betona griezēja gadījumā resurss sasniedz 700 metrus ar ātrumu līdz 2,75 garummetriem/min.
Veikala sortimentā tiek piedāvātas vairākās versijās, diametrā no 300 līdz 600 milimetriem. To lieto kopā ar betona griezējiem un vidējas jaudas benzīna zāģiem (no 5 līdz 13 kW).

400 mm Dimanta Disks Betonam Baumesser Beton Pro

81,07
Diametrs 400 mm. Dimanta griešanas disks Baumesser Beton PRO ir universāls disks darbam ar visu veidu betonu. Jāatzīmē, ka tā izmantošana ir pieļaujama gan strādājot ar jebkura veida dzelzsbetonu. Kopumā rīks ir daudzpusīgs lietošanā, un to var izmantot dažādu celtniecības materiālu griešanai. Disks nodrošina visstabilāko un kvalitatīvāko darbu, un tajā pašā laikā tam ir liels resurss un produktivitāte. Baumesser  Beton PRO ir paredzēts lietošanai benzīna zāģos un betona griezējos ar iekšējā cauruma diametru 25,4 mm.

400 mm Dimanta disks Distar Technic Advanced

131,29
Dimanta disks Distar Technic Advanced. Diametrs 400 mm, centrs 25,04 mm.
https://youtu.be/WGyKq9x9cA0