Brīdinājums!

Tas nav urbšanas griezējs, tas neveido flīzēs caurumus, bet tikai apstrādā un izurbj tās.
Ieteikumi: frēzēm nav nepieciešama dzesēšana ar ūdeni, jo tos dzesē gaiss, kura plūsmu rada leņķa slīpmašīnas pie lieliem apgriezieniem (9000-14000 apgr./min), un tie var strādāt ar maksimālo ātrumu ar jebkādiem materiāliem.
Maza diametra griezēji ātri pārkarst, tāpēc daudzus caurumus labāk urbt ar pauzi.
Ja vēlaties pagarināt šo dimanta griezēju kalpošanas laiku, tad porcelāna keramikas izstrādājumi ir jāurbj ar maksimālo ātrumu un ar papildus dzesēšanas vasku vai ūdeni, tas pagarinās kalpošanas laiku.
Paredzēts darbam ar leņķa slīpmašīnu (slīpmašīnu) ar maksimālo ātrumu, kas nodrošina gaisa dzesēšanu, kā arī caur adapteri ar urbi vai skrūvgriezi.
BET!!! Tā kā urbjmašīnu ātrums ir mazs un gaisa plūsma ir nenozīmīga, ļaujiet frēzēm atpūsties vai izmantojiet papildu dzesēšanu ar ūdeni vai dzesēšanas vasku.
VLS (Vacuum Liquid Sintering) tehnoloģija nodrošina dimanta graudu saķeri ar metāla saiti, kas ir pielīdzināma lodēšanai. Būtībā graudi ir pielodēti viens ar otru ar metāla nano slāni. Dimanta graudi nevar izkrist no metāla saites, kamēr tie paši nesadalās. Katrs dimanta graudiņš ir cieši pielodēts pie vismaz trim (līdz deviņiem) blakus esošajiem un apakšā esošajiem graudiņiem. Turklāt dimanta nesošā slāņa augstums ir desmitiem un simtiem reižu lielāks par dimanta graudu diametru.
Dimantu nesošajā slānī ir desmitiem un simtiem šo slāņu. Virsējais dimantu slānis ir nostrādāts un tiek atklāts nākamais.

Pateicoties tam, griezējiem ir vislielākais kalpošanas laiks. Svarīgs! Urbšana bez dzesēšanas ar ūdeni vai speciālu dzesēšanas vasku saīsina jūsu dimanta griezēja kalpošanas laiku vairāk nekā 2 reizes, un, ja tas pārkarst, rodas “aizsērēšanas” efekts, un griezējs var pilnībā pārtraukt urbšanu. Ja tā notiek, ir nepieciešams “atvērt” vai “asināt” griezēju, izmantojot mīkstu abrazīvu materiālu (labākais variants būtu abrazīvs slīpēšanas akmens, asfalts vai ugunsdrošs ķieģelis). Atcerieties! Ar šo instrumentu izurbto caurumu skaits un kvalitāte būs atkarīga no tā, cik pareizi izmantojat dimanta instrumentu.
Lai pagarinātu dimanta slāņa kalpošanas laiku, ieteicams izmantot īpašu dzesēšanas vasku.

Brends

Dimanta konusa griezējs BIHUI

25,99 bez PVN (31,71 ar PVN)

Dimanta konusa griezējs BIHUI ar paaugstinātu nodilumizturību, urbumiem no 2 mm līdz 38 mm.
Izgatavots, izmantojot augstas kvalitātes materiālus un vakuuma dimanta lodēšanas tehnoloģiju.
Dimanta konusa griezēju izmanto porcelāna flīžu, granīta, marmora, cietās keramikas un līdzīgu materiālu caurumu apstrādei.
Pateicoties tā konusa formai, tas viegli noslīpē nelīdzenās urbumu malas.
Samazina spriegumu un plaisāšanas risku liela formāta flīzēm pēc urbšanas.
Izmanto urbumu malu slīpēšanai un izlīdzināšanai, urbumu malu slīpēšanai.
Turklāt, pateicoties viņai, jūs varat izveidot gandrīz ideālu caurumu bez skaidām.