Manuālais flīžu griezējs Tracer 1200 ir jūsu uzticamais partneris darbā ar flīzēm!
Atbrīvojiet savu flīžu projektu potenciālu ar Tracer manuālo flīžu griezēju, kas ir rūpīgi izstrādāts, lai uzlabotu flīžu griešanas procesu. Lūk, kāpēc Tracer izceļas:


1. Daudzpusība: Tracer viegli griež flīzes līdz 1200 mm, padarot to par ideālu izvēli visizplatītākajiem izmēriem. Bet vissvarīgākais ir tas, ka tas tikpat labi spēj precīzi griezt mazākas flīzes, nodrošinot nepārspējamu griešanas precizitāti.
2. Ērtības: Tracer flīžu griezējam ir divi ātri nomaināmi rullīši, kas var tikt galā ar jebkura veida flīzēm. Veltņi ar diametru 22 mm smalki sagriež flīzes, kuru biezums ir līdz 10 mm, un mazs rullītis ar diametru 12 mm var apstrādāt teksturētas un biezas 10-15 mm flīzes.
3. Jaudīgi: visas metāla vadotnes konsekventai precizitātei: Trecer flīžu griezējs ir aprīkots ar divām paralēlām vadotnēm, kas izgatavotas no izturīga metāla. Tas nodrošina nevainojamai griešanai nepieciešamo jaudu un taisnumu, katru reizi pārvēršot jūsu redzējumu par realitāti.
4. Darba zonas izkliedētāji: aprīkoti ar regulējamām atdurēm, garantē stabilu un atkārtojamu griešanu – pat pa diagonāli. Izmantojot Tracer, jūsu radošumam nav robežu.
5. Lāzera marķēšana: Tracer ir iebūvēts zaļš lāzers, kas ļauj precīzi griezt flīzes pa noteiktām līnijām. Darbojas ar 2 AA baterijām vai 18650 akumulatoru (iekļauts lādētājs).
6. Eļļošana: Pateicoties noņemamai rullīšu eļļošanas sistēmai, īpaši strādājot ar materiāliem, kuriem ir iekšējais spriegums (pārkarsēta porcelāna keramika), ievērojami palielinās precīzas flīzes lūzuma iespējamība un palielinās veltņa kalpošanas laiks. Ieteicams izmantot stikla griešanas smērvielu, un Tracer būs jūsu uzticamais partneris, griežot izturīgas flīzes.


Tracer ietver: darba zonas pagarinājumus ar regulējamām atdurēm un skrūvēm, lādētāju, lāzeru, instrukcijas, aizsargbrilles un eļļas padeves tvertni. Flīžu griezēja svars ir tikai 18 kg.

Precizitāte, jauda un daudzpusība — Tracer manuālais flīžu zāģis — uzlabo jūsu prasmes.

Brends

,

Manuālais flīžu griezējs Tracer 1200

SKU: 80115429026Kategorijas: , ,

380,00 bez PVN (463,60 ar PVN)

Manuālais flīžu griezējs Tracer 1200 ir jūsu uzticamais partneris darbā ar flīzēm!