Silikona stiprinājumu komplekts, 9 gab

23,18

Profesionāls instrumentu komplekts hermētiķu apdarei un veidošanai ir paredzēts savienojumu veidošanai ar hermētiķiem uz silikona, akrila vai poliuretāna bāzes.


 

Apraksts

Pilnīgi vienmērīgas silikona šuves izgatavošana ne vienmēr ir vienkārša. Un it īpaši grūti sasniedzamās vietās: aiz krāniem, krāsnīm, izlietnēm, loga sānos…

Tas atšķir Silikona meistaru® no citiem produktiem. Daudzi profesionāli lietotāji ir komentējuši, ka silikona hermētiķa uzklāšana ar Silicone Master® nodrošina vienmērīgāku darbību un 100% perfektu gala rezultātu.

Pat lietotāji, kuri nekad iepriekš nav strādājuši ar silikonu, tagad var izveidot perfektu hermētiķi ar Silikona meistaru®.

Ar 9 dažādiem profiliem jūs varat izvēlēties vēlamo apdari, un ergonomiskais rokturis nodrošina, ka jūs varat viegli uzklāt perfektu silikona hermētiķi pat grūti sasniedzamās vietās.

Pēc pētījumiem savās laboratorijās Silicone Master® atrada pareizo formulu Ultra TPV profilu ražošanai. Pareiza cietība un elastība nodrošina, ka jūs vienmēr iegūstat tādu pašu gatavā produkta formu, pat ja uz ergonomiskā roktura tiek izdarīts lielāks vai mazāks spiediens vai kad darbs apstājas un atsākas.

Silikona meistars® standarta komplektācijā ir aprīkots ar ērtu uzglabāšanas kasti 9 dažādiem profiliem.

SVARĪGĀKĀS ĪPAŠĪBAS IR:
Perfekts apdares rezultāts.
Ergonomisks dizains.
Uzglabāšanas kaste.
9 dažādi apdares profili.
Piemērots darbam grūti sasniedzamās vietās.
Jūsu rokas netiks netīras.

Ražots Beļģijā

Go to Top