Vakuuma piesūceknis Battipav ar diametru 15 cm tiek piegādāts gan praktiskā korpusā aizsardzībai un maksimālai transportēšanas drošībai, gan kā rezerves daļa mūsu mašīnu sistēmām, kas paredzētas lielu formātu ieklāšanai.

Pamata sūkņu sistēma ar vakuuma mērītāju ļauj viegli piesūceknis (15 cm diametrā) ar gumijas pārklājumu pa perimetru pacelt flīzes, kas sver līdz 100 kg (tikai horizontālā stāvoklī paralēli zemei) neatkarīgi no virsmas veida. apdare: gludi vai raupji materiāli jums vairs nebūs problēma!

Misiņa rokturis ir patiešām ērts un ergonomisks, ļaujot materiālu pacelt no zemes gan paralēli , gan turēt to perpendikulāri zem rokas, lai to varētu viegli transportēt, kas ļauj viegli pabraukt garām pat šauros gaiteņos vai telpās.

Roktura dizains arī samazina risku netīši atslēgt piesūcekni.

Rokas vakuumsūkni ir viegli ieslēgt , un tam ir drošības zīme, kas norāda uz vakuuma zudumu un ļauj viegli pārbaudīt piesūcekņa blīvējumu uz flīzes.

Mēs vienmēr vēlamies būt tuvāk jūsu vajadzībām un ticēt, ka šis aksesuārs var burtiski atvieglot jūsu svarīgo darbu būvlaukumā!

Brends

100 kg Mehāniskā vakuuma piesūceknis BATTIPAV

149,00 bez PVN (181,78 ar PVN)

DIAMETRS: Ø 150 mm

MAKSIMĀLS PACELS: 100 kg

MAKSIMĀLĀ IZTURĪBA: 50 kg