BIHUI flīžu telpas kontrolieris

Original price was: €241,56.Current price is: €202,28.

BIHUI BASIC flīžu telpas regulators

Darbs ar ierīci ir vienkāršs un intuitīvs. Attālums starp bļodām ir regulējams diapazonā no 170 līdz 225 mm.


 

Apraksts

BIHUI flīžu telpas regulētājs ir skava ar sešiem jaudīgiem piesūcekņiem plātņu pievilkšanai un savienojuma izlīdzināšanai starp plātnēm. Katrs piesūceknis ir aprīkots ar savu aizbīdni, lai izveidotu vakuumu zem diafragmas, un to var droši piestiprināt pie plāksnes. Regulēšana tiek veikta ar skrūvju pieturu.


To izmanto, lai apvienotu porcelāna keramikas izstrādājumus, mākslīgo un dabisko akmeni lielos formātos, kvarca aglomerāta detaļas, keramiku, plastmasas paneļus, stiklu utt. Tas ļauj ievērojami palielināt šādu darbību veiktspēju. Sistēma nodrošina vilkšanas spēku līdz 100 kg. un tā celtspēja ir 150kg. Ierīce efektīvi darbojas uz gandrīz jebkuras virsmas, ieskaitot virsmas ar agresīvu reljefu.


BIHUI flīžu telpas regulētājs ir maza, bet efektīva un ērta ierīce, kas ļauj cieši saspiest plāksnes un blokus, kas izgatavoti no dabīgā un mākslīgā akmens, kā arī saskaņot to savienojumus vienā plaknē. To izmanto visu veidu flīžu, porcelāna keramikas, dabīgā un mākslīgā akmens plātņu apstrādes, marķēšanas un uzstādīšanas procesā.

Papildus informācija

Brends

Noderīgi padomi

Go to Top