Mehānisms ir aprīkots ar divām lāpstiņām, kuru diametrs ir 15 mm un 22 mm. Mazākā no abiem grieznēm ir 1,5 mm bieza, un tā ļoti efektīvi griež biezu emalju, vienlaikus nodrošinot ļoti labu griezuma kvalitāti. Lielākajam ir ievērojams sabiezējums centrā (4,5 mm), un tas ļoti labi darbojas, griežot viegli strukturētas, raupjas un matētas porainas virsmas.

Sfēriskais rokturis, kas atsaucas uz klasiskajiem itāļu antīkajiem darbarīkiem, ir ne tikai vizuāls akcents, bet arī ļoti izdevīgs un pārdomāts risinājums. Bumbiņas forma attiecībā pret plaukstas anatomiju, tostarp metakarpālo kaulu struktūru, ir draudzīgs satvēriens, kas neiesaista roku neizdevīgā stāvoklī. Visdabiskākā satvēriena pozīcija atslogo lietotāju un samazina slodzi uz plaukstas kakla muskuļiem un locītavām asmeņu spiediena laikā.

170 cm garie profili ir savienoti viens ar otru, tādējādi tos var brīvi pārvietot. Apstrādājot mazāku formātu, katru profilu var izmantot atsevišķi. Papildu rullīši, kas iestrādāti vadošajā profilā, stabilizē savienojumu.

Sliežu profils ir ciets un stingrs. Tam ir neslīdošas uzlikas un nesaskrāpējama virsma. Elementu izturība ir ļoti augsta, un to lietošana nav problemātiska.

Bīdāmā sistēma, kuras pamatā ir trīs ar plastmasu pārklāti lodīšu gultņi, ļauj regulēt pretslīdekļa pozīciju. Lietotājs var regulēt pretestību un līdz ar to arī griezēja kustību brīvību.

Katra komplekta neatņemama sastāvdaļa ir efektīvs un ērts skrūvju kolektors.

Brends

Battipav LAMPO Cut V 2.0 lielformāta flīžu griezējs

SKU: 11101/1Kategorijas:

599,00 bez PVN (730,78 ar PVN)

Stabils, izturīgs un pārsteidzošs – tā visprecīzāk var raksturot svarīgākās LAMPO Cut V 2.0 īpašības. Uzlabotā griešanas sistēma ir itāļu ražotāja BATTIPAV pētījumu un novērojumu rezultāts.

Ierosinātie risinājumi nodrošina lietotājam pārliecību, ka viņš var kontrolēt kļūdu jutīgo lielformāta plātņu atdalīšanas procesu.