300 мм х 400 мм Revīzijas lūka flīzēm un mozaīkām

85,40

Platums 300 mm. Augstums 400 mm.

Revīzijas lūkas galvenokārt tiek izmantotas, lai ērti piekļūtu tehniskajām komunikācijām, sākot no santehnikas krāniem, filtriem un skaitītājiem, līdz sūkņiem, sifoniem un katliem, līdz elementiem, kuriem nepieciešama sistemātiska pārskatīšana, piekļuve, apkope un remonts.

Lai saglabātu dizainu, dzīvojamās telpās santehnikas komunikācijas ir paslēptas vannas istabās, telpās, kas galvenokārt ir izklātas ar keramikas flīzēm, piemēram, vannas istaba, tualete, katlu telpa. Lūka tiek izmantota gan ārpus telpām, gan telpās, kā arī telpās ar augstu mitruma līmeni.


Kā izvēlēties lūku zem flīzes?

Specifikācijas

Apraksts

Revīzijas lūkas tehniskie parametri.

Lūkas montāžas instrukcijas

Revīzijas lūkai flīzēm ir galvenā iezīme, pateicoties unikālajiem dizaina mehānismiem – lūka, uzstādot atverē, apklāta ar keramikas flīzēm un noblīvējot šuves ar silikona hermētiķi, veido 100% lūkas neredzamības efektu (neredzams lūka) uz dekoratīvās apdares fona, kas savukārt ir svarīgs aspekts telpu renovācijā.

Bīdāmās lūkas ir ieguvušas savu daudzpusību, pateicoties bīdāmajai slēdzenei, ar kuru flīžu lūka aizveras un atveras ar vieglu pieskārienu durvīm, šī priekšrocība ļauj finierēt bīdāmo lūku ar jebkuru apdares materiālu. Mūsu Eiropā ražotajām “Mini-Latch” stumjamajām slēdzenēm ir garantēts 20 000 ciklu kalpošanas laiks, katru dienu atverot lūku, slēdzenes jums kalpos 55 gadus. Vēl viena mūsu spiediena slēdzeņu unikalitāte ir to pretķīļveida turētāji, kas slēdzenes iesprūšanas gadījumā ļauj atvērt lūkas durvis. 


Visas mūsu ražotās flīžu lūkas ir aprīkotas ar GVLV plāksni (mitrumizturīga ģipša šķiedras loksne), kas ir pieskrūvēta pie lūkas durvīm un pilda plaknes lomu apšuvumam ar keramikas flīzēm vai mozaīkām. GVLV plākšņu (superlist) raksturlielumi pārsniedz visu analogu kvalitātes rādītājus gan paaugstinātas izturības, gan mitruma izturības ziņā. Lūkas apšuvumam ar flīzēm pietiek ar GVLV plāksnes virsmas gruntēšanu.

Lai nodrošinātu ilgāku kalpošanas laiku mitrās vietās, visas mūsu lūku metāla daļas ir krāsotas ar āmura pretkorozijas emalju, kas savukārt ne tikai aizsargā konstrukciju no rūsas, bet arī piešķir izstrādājumam unikālu, skaistu izskatu.


Jaunākās augstas precizitātes iekārtas un mūsu darbinieku profesionalitāte ļauj izgatavot precīzas ģeometrijas lūkas un ievērot izmēru precizitāti līdz 1 milimetram, kas ir ļoti svarīgi, apklājot ar keramikas flīzēm. Tāpat uzņēmuma ražošanas jaudas ļauj izgatavot jebkura izmēra lūkas, pēc Jūsu individuālajiem izmēriem, pēc iespējas īsākā laikā un neierobežotā daudzumā.

Pateicoties daudzu gadu ražošanas pieredzei, mēs esam atbildīgi par savu lūku kvalitāti un ar visu atbildību dodam 5 gadu garantiju flīžu spiediena lūkām. 

Papildus informācija

Platums x augstums

Go to Top