500 mm x 800 mm Flīžu un mozaīkas revīzijas lūka

145,00

Platums 500 mm. Augstums 800 mm

Flīžu revīzijas lūkas mērķis:

Piekļuves lūkas galvenokārt tiek izmantotas, lai viegli piekļūtu tehniskajiem dienestiem, sākot no santehnikas krāniem, filtriem un skaitītājiem līdz sūkņiem, krāniem un katliem, kā arī elementiem, kuriem nepieciešama sistemātiska piekļuve, apkope un remonts.

Lai saglabātu dizainu, dzīvojamās telpās santehnika ir paslēpta sanitārajās telpās, vietās, kas pārsvarā izklātas ar keramikas flīzēm, piemēram, vannas istabā, tualetē un katlu telpā. Spiediena lūku var izmantot gan ārā, gan iekštelpās, kā arī telpās ar augstu mitruma līmeni.

Kā izvēlēties lūku zem flīzēm

Tehniskie dati

Apraksts

Revizijas lūkas tehniskie dati zem flīzēm.

Norādījumi par jumta loga uzstādīšanu

Flīžu revīzijas lūkas galvenā iezīme, pateicoties tās unikālajam konstrukcijas mehānismam, ir tā, ka lūkas, uzstādītas atverē, apliktas ar keramikas flīzēm un noslēgtas ar silikona hermētiķi, veido 100% neredzamas lūkas efektu(neredzama lūkas) uz dekoratīvās apdares fona, kas, savukārt, ir svarīgs aspekts telpu renovācijas procesā.

Spiediena lūkas daudzpusība ir panākta, pateicoties push-lock mehānismam, ar kuru flīžu lūkas var aizvērt un atvērt, viegli pieskaras durvīm; šī priekšrocība ļauj nosegt spiediena lūkas ar jebkāda veida apdares materiāliem. Mūsu Eiropā ražotajām “Mini-Latch” pogu slēdzenēm ir 20 000 ciklu garantija, tātad, ja jūs atverat lūku katru dienu, slēdzene kalpos 55 gadus. Vēl viena unikāla mūsu push-pull slēdzenes īpašība ir pretaizķeršanās turētāji, kas, ja slēdzene aizķeras, joprojām ļauj atvērt lūkas durvis.


Visas mūsu flīžu lūkas ir aprīkotas ar GFB plātni (mitrumizturīgu ģipškartona plātni), kas ir pieskrūvēta pie lūkas durvīm un kalpo kā plakne flīzēšanai ar keramikas flīzēm vai mozaīku. GFB plātnes(superloksnes) īpašības pārspēj visas līdzīgas plātnes gan paaugstinātas izturības, gan mitrumizturības ziņā. Lai flīzētu lūkas, GFB plātnes virsmu pietiek gruntēt ar gruntskrāsu.
Lai nodrošinātu ilgāku kalpošanas laiku mitrās telpās, visas mūsu lūku metāla daļas tiek krāsotas ar pretkorozijas emalju, kas ne tikai aizsargā konstrukciju no rūsas, bet arī piešķir izstrādājumam unikālu un skaistu izskatu.


Jaunākās augstas precizitātes iekārtas un mūsu darbinieku profesionalitāte ļauj mums izgatavot lūkas ar precīzu ģeometriju un saglabāt izmēru precizitāti līdz 1 milimetram, kas ir ļoti svarīgi, ieklājot keramikas flīzes. Uzņēmuma ražošanas jauda ļauj izgatavot arī jebkura izmēra lūkas atbilstoši jūsu individuālajiem izmēriem iespējami īsā laikā un neierobežotā daudzumā.
Pateicoties ilggadējai ražošanas pieredzei, mēs esam atbildīgi par mūsu lūkas kvalitāti, un mēs atbildīgi sniedzam 5 gadu garantiju uzstumjamajām flīžu lūkām.

Papildus informācija

Platums x augstums

Go to Top