Tiek rādīti visi 13 rezultāti

Parādīt 12 24 36

Divu ātrumu magnētiskais urbis AGP SMD 352

1.039,39
AGP SMD352 DIVU ĀTRUMU MAGNĒTISKAIS URBIS METĀLA URBŠANAI LĪDZ 42 MM. Šie magnētiskie urbji ir daudzpusīgi, jaudīgi un uzticami. Ieguvumi: 1. Divi ātrumi ļauj daudzpusīgāk izmantot metāla urbjus un uzgaļus. 2. liels un ātrdarbīgs motors līdz 230 mm augstumam, tāpēc tas ir ideāli piemērots lietošanai gan ar urbjmašīnām, gan metāla urbjmašīnām. Zemāks augstums paredzēts kroņiem, augstāks - metāla urbjmašīnām. 3. ātrās maiņas bezatslēgas urbju skava ērtai un ātrai uzgaļu un urbju nomaiņai. 4. Neintegrēta dubļu tvertne, tāpēc to var izmantot arī horizontālai urbšanai. 5. Pārslodzes un pārkaršanas aizsardzība 6. Saspiešanas spēks līdz 17000 N. Jauda 1100 W Urbuma diametrs, urbjot ar serdeņurbjiem, līdz 42 mm (garais serdeņurbis - 50 mm); Urbšanas diametrs, urbjot ar metāla urbja uzgaļu, līdz 13 mm; Bez slodzes (ar slodzi) Ātrums 1450 (270) apgr./min Ātrums 2730 (440) apgr./min Magnētiskās pamatplāksnes izmēri ir 175x90 mm. Svars 14,8 kg Komplektā ar plastmasas somiņu.  

Alumīnija sējmašīnas statīvs/statīvs urbjmašīnām AGP AS200

689,70
Profesionāls urbjmašīnu statīvs - AGP AS200. Šis ir universāls statīvs, kas piemērots lielākajai daļai urbjmašīnu. Ideāli piemērots izmantošanai ar urbjiem ar diametru līdz 202 mm. Rāmja korpuss ir izgatavots no alumīnija, lai līdz minimumam samazinātu stenda svaru, un ir pastiprināts ar tēraudu, lai samazinātu instrumentu vibrāciju vai kratīšanu, strādājot ar lielu ātrumu. Vajadzības gadījumā statīvu var noliekt līdz pat 45° leņķī (skala ir norādīta uz statīva rāmja). Statīvs ir nostiprināts ar enkuriem vai vakuuma pamatni (iegādājama atsevišķi).

Dimanta urbis AGP DD160

995,83
    AGP DM160, instruments, kas paredzēts betona virsmu urbšanai.     Aprīkota ar elektromotoru, kura jauda ir 2000 vati. Pateicoties tam, tiek sasniegts 3600 apgr./min. Aprīkota ar aizsardzību pret pārkaršanu. Korpuss izgatavots no augstas kvalitātes izturīgas plastmasas.     Lietošanas ērtībai, sānos ir 360 pārvietojams rokturis, kas ļauj strādāt ar instrumentu jebkurā leņķī. Sējmašīnas svars ir 6,0 kg, kas ļauj strādāt ilgu laiku bez noguruma.

Dimanta urbis AGP DM12

1.294,70
Elektriskā urbjmašīna DM12. Augstas efektivitātes 3500 W 3 ātrumu mašīna ar alumīnija korpusu. Aprīkots ar mīkstās palaišanas funkciju, kas pasargā kroņus no lūzuma.
VIDEO

Dimanta urbis AGP DMC6D

943,80
- AGP DMC6D 3 ātrumu rokas urbjmašīna profesionālai lietošanai. Ar "D" tipa aizmugurējo rokturi aizmugurē. - Šis ir jaunākais ražotāja AGP sējmašīnas sējmašīnas sējmašīna, kas ir augstākās klases sējmašīnu segmentā un ļauj veikt gan slapjo, gan sauso urbšanu. - Magnija sakausējuma korpuss nodrošina labu motora dzesēšanu, izturību un mazu svaru. - Šī dimanta urbjmašīna ir izstrādāta, domājot par operatoriem, lai nodrošinātu komfortu un drošību darba laikā. - Sējmašīnai ir mehāniska sakabe, kas aizsargā operatoru no pārmērīgas slodzes. Ir arī uzticama elektronika, kas atvieglo urbšanas uzsākšanu (soft-start sistēma), un automātiska aizsardzība pret pārkaršanu, kas nodrošina instrumenta ilgmūžību. - DMC6D ir elektriskās noplūdes slēdzis, kas automātiski izslēdz strāvas padevi, tiklīdz rodas noplūde, tādējādi aizsargājot operatora veselību un dzīvību. - 3 ātrumu pārnesumkārba ļauj izvēlēties optimālo ātrumu plašā urbjamo caurumu diapazonā. Raksturlielumi: Korpuss ir aprīkots ar 2 ūdensvirsmām. Īpašs fiksācijas gredzens, kas atvieglo urbju rotāciju Pārslodzes un pārkaršanas LED indikators Urbjiet sausā vai mitrā veidā ar ūdeni. Maigā palaišana Aizsardzība pret pārslodzi un pārkaršanu Statīva montāžas opcija (AGP AS200)
VIDEO

AGP TC402 dimanta serdes urbjmašīna

550,55
AGP TC402 ir paredzēts precīzai urbšanai betonā vai dzelzsbetonā. Izturīgā 2 ātrumu pārnesumkārba nodrošina augstu jaudas pārnesi un optimālu ātrumu. 650 W elektromotors ir ideāli piemērots līdz 40 mm diametra kroņiem. RPM fiksators uzturēs nemainīgu kroņa rotāciju skaitu. Lai nodrošinātu precīzu urbšanu un izvairītos no urbjmašīnas urbja pārkaršanas, mašīnai ir uzstādīts īpašs rezervuārs ar regulējamu dzesēšanas šķidruma padevi urbšanas instrumentam. Gumijotā rokturis ļauj ērti turēt rīku rokā. Šis dimanta serdeņurbis ir profesionāls instruments, kas apmierina ne tikai montierus un elektriķus, bet arī citus celtniekus. To raksturo izturība un ekspluatācijas drošība.
https://youtu.be/ifn3hjMhc4s  

AGP DME52D urbšanas urbis ar mikrotriecienu. Savienojums M16

677,60
AGP DME52D 2 ātrumu dimanta urbjmašīna ar mikrotrieciena funkciju ir paredzēta elektriķiem, taču piemērota arī citiem urbšanas darbiem, piemēram, gaisa kondicionētāju, rekuperatoru, santehnikas u.c. uzstādīšanai. urbumu urbšana ar diametru līdz 182 mm. Vārpstas savienojums ar M16 vītni, lai visi standarta urbji derētu (nav nepieciešami papildu adapteri vai reduktori)
https://youtu.be/HYRnFJ9Jh_o  

Dimanta urbšanas iekārta AGP DM6P

943,80
AGP DM6P — 3 ātrumu ūdens dzesēšanas rokas urbjmašīna profesionālai lietošanai. https://www.youtube.com/watch?v=aL60bP1w46I                  

Dimanta urbšanas iekārta AGP DMC6P

940,17
Dimanta urbšanas iekārta AGP DMC6P ir 3 ātrumu rokas urbjmašīna profesionālai lietošanai. • Šī ir AGP jaunākā augstākās kvalitātes iekārta mitrai un sausai urbšanai. • Alumīnija korpuss nodrošina labu dzinēja dzesēšanu, uzticamību un mazo instrumenta svaru. • Ierīce ir izstrādāta, ņemot vērā operatorus, lai nodrošinātu komfortu un drošību darbības laikā. • Sējmašīnai ir mehānisks sajūgs, kas pasargā operatoru no pārmērīgām slodzēm. Ir uzstādīta arī uzticama elektronika, lai atvieglotu urbšanas sākšanu (mīkstās palaišanas sistēma) un automātiska aizsardzība pret pārkaršanu, lai nodrošinātu instrumenta kalpošanas laiku. • DMC6P ir strāvas noplūdes relejs, kas automātiski pārtrauc strāvas padevi, ja rodas noplūde, tādējādi aizsargājot operatora veselību un dzīvību. • 3 pakāpju pārnesumkārba ļauj izvēlēties optimālo ātrumu plašā caurumu diapazonā.
https://youtu.be/5MF86qkc9H8

AGP DMC160 dimanta urbšanas iekārta

925,65
AGP DMC160 dimanta urbšanas iekārta Paredzēts darbam ar sauso un ūdens dzesēšanu. Universāls un ļoti viegls 3 ātrumu rokas urbšanas motors ar 2200 W jaudu. Ar ūdeni dzesēti urbji: urbšanas diametrs līdz 162 mm (dzelzsbetons). Sausā urbšana: līdz 202 mm.
https://youtu.be/SLH8jX2MplQ

AGP DME51D urbšanas urbis ar mikrotriecienu

549,34
Dimanta urbjmašīna AGP DME51D ar āmuru urbi ir paredzēta ātrai urbumu urbšanai, vislabāk piemērota urbumu urbšanai, bet piemērota arī citiem urbšanas darbiem ar diametru līdz 102 mm. Kāts (savienojums) m16 ir piemērots lielākajai daļai kroņu.
https://youtu.be/d921BIc3Cwk  
 

AGP DM52D urbšanas urbis ar mikrotriecienu

738,10
AGP DM52D ir viegla un jaudīga 2 ātrumu profesionāla dimanta urbjmašīna jauda 1800 W, paredzēta caurumu urbšanai līdz 182 mm diametrā. Šo urbi var izmantot asfalta, mūra, betona, akmens urbšanai.
https://youtu.be/iwywMgpEH_M

AGP DM62 urbšanas urbis ar mikrotriecienu

1.125,30
AGP DM62 ir jaunākais izgudrojums no AGP ražotāja, premium-segmenta urbums, kas speciāli izstrādāts sausai dzelzsbetona urbšanai.
2-pakāpju urbšanas dzinējs ar jaudu 2000 W ar mīksto mikrokovācijas funkciju profesionālai lietošanai, kas atvieglo dimanta urbja iekļūšanu (izmanto speciālos kroņus). Urbis ir savienots ar putekļsūcēju. Pateicoties magnētiskā sakausējuma korpusam, nodrošina instrumenta labu dzesēšanu, izturību un mazo svaru. Šis urbis ir izstrādāts, ņemot vērā operatoru vajadzības nodrošināt komfortu un drošību darba laikā. Urbis ir mehānisks sajūgs, kas aizsargā operatoru no pārmērīgām slodzēm. Arī uzstādīta droša elektronika, lai atvieglotu urbšanas sākumu (peldināšanas sistēma) un automātiska aizsardzība pret pārkaršanu, kas nodrošina instrumenta ilgmūžību. DM62 ir elektriskais strāvas plūds, kas automātiski atslēdz enerģijas avotu, tiklīdz notiek noplūde, tādējādi aizsargājot operatora veselību un dzīvību. 2-sliežu reduktors ļauj izvēlēties optimālos ātrumus plašā caurumu diapazonā.
Tehniskie noteikumi:
  • Sausai urbšanai ar putekļu dzēšanu
  • Mīkstais starts
  • Aizsardzība pret pārkraušanu un pārkaršanu
  • Uzstādīšana uz paliktņa (piemēram, AGP AS200)

https://youtu.be/X0OpRYSLYyM
https://youtu.be/qOcoGyHr6xc
https://youtu.be/OvolqKpC4U8