Diski keramikai

Dimanta Diski lieto griešanai, t.sk. ātrgaitas- keramogranīta un cietā keramika. Profesionālie diski keramikai izlaiž dažādus diametrus no 115 mm līdz 350 mm, izmanto uz flīžu griezējiem ar ūdens dzesēšanu un leņķslīpmašīnām.

Tiek rādīti 1–24 no 52 rezultātiem

Parādīt 12 24 36

50 mm mini flīžu griešanas disks BIHUI

20,00
50mm diametra disks flīžu griešanai, ar M14 savienojumu. Disks izmantojams flīžu nelīdzenumu slīpēšanai, nelielu caurumu izgriešanai flīzēs, kā arī ļoti efektīvi noņem līmi, lai ierīkotu flīžu izlīdzināšanas sistēmu.
https://youtu.be/hlS7ln83T6Q

100 mm Pulēšanas Adapteris M14

7,25
Plastmasas turētājs/adapteris diska pulēšanai. Diametrs 100 mm. Paredzēts darbam uz leņķa slīpmašīnas ar M14 vītni.

125 mm Dimanta Disks DISTAR MULTIGRES

32,56
Dimanta disks DISTAR MULTIGRES . Īpaši izgatavots biezu porcelāna akmens izstrādājumu apstrādei, ar biezumu līdz 20 mm. Tas labi tiek galā arī ar keramikas, marmora griešanu. Tas ir aprīkots ar standarta iekšējā cauruma diametru 22,2 mm, kas ļauj to izmantot uz jebkura leņķa slīpmašīnas, kam ir iespēja strādāt ar 125 mm disku.
DISTAR MULTIGRES ir īpaši plāns dimanta slānis, kura augstums ir 10 mm un biezums 1,4 mm, kas padara darbu maksimāli produktīvu. Šis ir ātrākais asmens sausai keramikas griešanai uz leņķa slīpmašīnām. Tā ātrums sasniedz 2 garummetrus minūtē.
Testējot disku uz porcelāna keramikas, resurss bija gandrīz 5 kvadrātmetri vai 440 garummetri, kas ir diezgan labs rezultāts instrumentam, ko izmanto sausā griešanā.
https://youtu.be/Pj9bYmglkYY  

Dimanta Disks Baumesser PRO Gres 125 mm

27,82
Diametrs (mm)                  125 Centrs (mm)                       22,23 Dimanta slānis (mm)       20 Biezums (mm)                   2
https://youtu.be/Vh8LvBj1L7Y

Dimanta Griezējdisks Distar Hard Ceramics

18,6395,58
Dimanta Griezējdisks Distar Hard Ceramics ir paredzēts augstas kvalitātes keramisko flīžu griešanai, ar dekoratīvo pārklājumu un bez tā, kā arī keramogranītam. Griešanas ātrums minūtē ir 1,1 garummetrs, ar resursu 1000 garummetri, pateicoties savam resursam materiāla apstrādei, tiek panākta izdevīga darbarīka ekspluatācija ar mazākām izmaksām.
Pārsvarā to izmanto darbam ar reljefa glazūru, sienu un grīdas keramiku, porcelāna keramikas izstrādājumiem, kā arī retos gadījumos visu veidu granītu un marmoru. Tam ir plašs diska diametru diapazons no 115 mm līdz 400 mm, ko izmanto flīžu griezējiem ar jaudu 0,8 -1,5 kW ar ātrumu 2900 apgr./min. Diametriem 200–250 mm un 2–2,5 kW 300–400 mm. Šajā gadījumā ūdens apgāde ir nepieciešama 5 litru daudzumā minūtē darba. process. Izmantojot citus rādītājus, veiktspēja ievērojami mainās. Cieto keramiku var iegādāties par pieņemamu cenu, lai nodrošinātu ātru un tīru sniegumu.

250 mm Dimanta Griezējdisks Distar Edge

110,23
Biezums tikai 1,4 mm. Dimanta Griezējdisks Distar Edge  
https://youtu.be/1JJ9eqODK9E  

115 mm Dimanta Griezējdisks Hard Сeramics Advanсed

29,95
Dimanta Griezējdisks diametrs 115 mm
https://youtu.be/zS9z3jivpyM
Dimanta Griezējdisks Hard Сeramics Advanсed

Asināšanas akmens Mechanic ABRASIVE 250х50х25

15,72
Mechanic ABRASIVE asināšanas akmens ir lieliski piemērots dimanta asmeņu asināšanai.     Tas pareizi apvieno abrazīvo graudu izmēru un izturību, kas īpaši uzņemts dimanta instrumenta asināšanai. Lai to izdarītu, veiciet vairākus gareniskos griezumus ar blāvu dimanta slāni. Leņķa slīpmašīnas asmens veic griezumus ar dziļumu līdz 5 mm. Tas pats jādara ar keramisko flīžu griezēja asmeņiem ar dziļumu līdz 10 mm. Jo blāvāks asmens, jo vairāk jāveic griezumi. Lai atkal padarītu asu asu, nepieciešami līdz 10–15 griezumi.     Abrazīvā akmeņa izmērs ir 250 * 50 * 25 mm.     Stūra slīpmašīnas griešanas laikā ieteicams satvert akmeņi ar skavu.
https://youtu.be/o5C20gGynVc  

125 mm Dimanta Griezējdisks Distar Esthete Li-on

35,94
Esthete LiION Tīrs griezums ar akumulatora rīku Arvien biežāk amatnieki savā darbā izmanto bezvadu elektriskos instrumentus. Šo mašīnu darbības ātrums un jauda ir ievērojami mazāka nekā ar elektrotīkla strāvu darbināmām mašīnām. Klasiskie dimanta diski, ko izmanto ar akumulatora elektriskajiem instrumentiem, ir zemāki gan ātruma, gan griezuma kvalitātes ziņā. Esthete LiION disks ir paredzēts bezvadu un mazjaudas elektrotīkla slīpmašīnām. Disks ir ar vairāk segmentiem un dzesēšanas caurumiem, uzlabotu saķeres sastāvu un pastiprinātu pastiprinošo atloku. Tagad ir iespējams sasniegt augstu griešanas ātrumu un visaugstāko iespējamo malu kvalitāti pat ar akumulatora darbināmiem elektriskajiem instrumentiem. Disks ar vienu piegājienu viegli sagriež izturīgu porcelāna keramiku 1200 mm garumā un pat 20 mm biezu porcelāna keramiku. Esthete LiION piedziņa - jauns kvalitātes un ātruma līmenis ar akumulatoru darbināmām iekārtām. Diska ārējais diametrs ir 125 mm, īpaši smalka dimanta slāņa biezums ir 1,1 mm, bet iegremdēšanas caurums - 22,2 mm. Izmantojams ar motorzāģmašīnu, neizmantojot dzesēšanas šķidrumu.
https://youtu.be/s48aMx2xK7k  

100мм Dimanta disks DISTAR Cleaner

35,61
Disks šuvju tīrīšanai. Ārējais diametrs: 110 mm Iekšējais diametrs: 22,23 mm

230 mm Dimanta Griezējdisks Distar Edge

104,42
Biezums tikai 1,4 mm. Dimanta Griezējdisks Distar Edge  
https://youtu.be/1JJ9eqODK9E  

180 mm Dimanta Griezējdisks Distar Edge

81,25
Biezums tikai 1,4 mm. Dimanta Griezējdisks Distar Edge  
https://youtu.be/1JJ9eqODK9E  

125 mm Dimanta Griezējdisks Distar Gres Master

27,55
Ātrāk nemēdz būt!
Katru gadu parādās jauna veida keramikas granīta flīzes ar paaugstinātu salizturību un izturību pret nodilumu. Arvien biežāk tiek izmantoti porcelāna keramikas izstrādājumi ar biezumu 14, 20 mm. Šādus materiālus ir ļoti grūti sagriezt ar parastajiem dimanta diskiem. Notiek sadegšana, diska deformācija, apstāšanās griešanas laikā.
Gres Master disks ir paredzēts tieši šādiem sarežģītiem apstākļiem. Dimanta slāņa invertētās turbokompresētās rievas efektīvi iekļūst izturīgajā materiālā, atdzesējot griešanas zonu. Disks maigi iegrimst pat visbiezākajā porcelāna akmens izstrādājumos.
Šī augstā veiktspēja padara to par ātrāko disku Distar diapazonā. Disks sagriezīs arī parastās porcelāna flīzes, taču ar ļoti lielu ātrumu. Apmales kvalitāte ir zemāka par Esthete un Decor Slim diskiem, taču ļoti bieži šāda tīrība nav nepieciešama, it īpaši gadījumos, kad flīžu savienojums ir aizvērts ar moldingu.

https://youtu.be/1KiNtvTbU2Y

Dimanta Griezējdisks Distar Bestseller Ceramics

15,3126,62
Dimanta disku DISTAR  BESTSELLER CERAMICS izmanto profesionāli celtnieki uz slīpmašīnām sausai griešanai un tas savukārt ir optimālākais risinājums, strādājot ar sienas flīzēm, kā arī ar jebkuru citu. Ar tā palīdzību jūs varat veikt mīkstu un vienlaikus stabilu materiāla griešanu.
Šis dimanta disks var lieliski darboties bez dzesēšanas. Tam ir ilgs kalpošanas laiks, ar griešanas ātrumu aptuveni 0,8 metri minūtē un griešanas platumu 1,5 un 2,2 mm atkarībā no dimanta diska izvēles, jo tas tiek piedāvāts divās variācijās - 125 un 230 mm. Apmales kvalitāte ir nopelnījusi divas zvaigznes no piecām, taču ar to pietiek, lai veiktu kvalitatīvu sienas un grīdas flīžu griešanu. Ikviens var iegādāties dimanta disku, jo tā cena ir zema un pieejama visiem.  

125 mm BIHUI EDGE 45 dimanta disks flīžu griešanai leņķī

37,51
BIHUI EDGE 45 dimanta disks ir paredzēts jebkuru neapstrādātu flīžu griešanai 45° leņķī. Piemērots mīksto keramikas un ļoti cieto mūra

125мм. Dimanta disks BIHUI SUPER THIN TURBO

25,65
    BIHUI Super Thin Turbo dimanta asmens ir viens no labākajiem asmeņiem porcelāna vai keramikas griešanai ar leņķa slīpmašīnām, kā arī elektriskajām ātrgaitas mašīnām.     BIHUI Super Thin Turbo dimanta asmens ir ļoti plāns asmens (1,2 mm biezs) ar nepārtrauktu malu porcelāna keramikas un cietās keramikas smalkai griešanai. Piemērots sausai un mitrai griešanai.     BIHUI Super Thin Turbo dimanta asmens ir īpaši izgatavots līdz 25 mm biezas porcelāna keramikas apstrādei. Tam ir ilgs resurss un liels griešanas ātrums.     Tajā pašā laikā tas rada salīdzinoši nelielas skaidas, kuras viegli apstrādā ar bruņurupučiem vai dimanta apļiem.

    Šajā dimanta asmenī ir apvienotas visas labās īpašības ar dimanta sloksnes priekšrocībām, kas īpaši izstrādātas, lai samazinātu apstrādājamā materiāla iekšējo spriegumu un samazinātu šķembu veidošanos.

    Diska korpuss, pastiprināts ar atloku, kas ļauj izturēt slodzi pat uz cieta materiāla, piešķir tam paaugstinātu lieces izturību, ļauj to izmantot lielā ātrumā taisnā leņķī. NAV ieteicams 45° slīpai griešanai ar lielu griešanas ātrumu. Samaziniet diska padeves ātrumu, lai sagrieztu materiālu.

    Ražošanas tehnoloģija: karstā presēšana.

125мм. Dimanta disks BIHUI B-Master

32,19

    BIHUI B-MASTER dimanta asmens ir ieteicams cietu materiālu griešanai, piemēram: granīta, klinkera, ugunsizturīgo materiālu, šīfera un, protams, porcelāna keramikas sausai griešanai.

    Var izmantot arī mitrai griešanai.     “Sendviča” tehnoloģija ir unikāla ar to, ka mazi dimanta graudi atrodas ārpusē, bet lielie – iekšpusē.     Tas nodrošina maksimālu ātrumu un ir ideāli piemērots keramikas flīžu, akmens un porcelāna keramikas griešanai.

115 мм Dimanta Disks BIHUI B-SLIM

27,83
Īpašais plāns dimanta disks BIHUI B-SLIM ir paredzēts granīta, porcelāna akmens masas, kvarca aglomerāta griešanai.
https://youtu.be/WRQlv1Oz4Xo