Tiek rādīti visi 8 rezultāti

Parādīt 12 24 36

100 мм Pulēšanas diski Sendi

8,59
Diametrs 100 мм. Pulēšanas diski ir paredzēti granīta, marmora, keramikas un porcelāna flīžu un betona slīpēšanai un pulēšanai sausā stāvoklī.

100 mm Pulēšanas Adapteris M14

7,25
Plastmasas turētājs/adapteris diska pulēšanai. Diametrs 100 mm. Paredzēts darbam uz leņķa slīpmašīnas ar M14 vītni.

100 mm Turētājs Baumesser Click-Lock UNI

25,41
Click-Lock Uni turētājs ļauj izmantot tikai vienu leņķa slīpmašīnu ar disku, uz tā uzstādot un mainot pamatnes ar dažādiem graudiem.
https://youtu.be/pRr6ANkMQa8  

Frēzes dimanta konuss BIHUI

31,45
BIHUI dimanta konusa griezējs ar paaugstinātu nodilumizturību, urbumiem no 2 mm līdz 38 mm. Izgatavots, izmantojot augstas kvalitātes materiālus un vakuumlodēšanas dimanta tehnoloģiju. Dimanta konusa griezēju izmanto, lai izveidotu caurumus porcelāna keramikas izstrādājumos, granītā, marmorā, cietajā keramikā un tamlīdzīgi. Konusveida forma ļauj viegli noslīpēt nelīdzenas caurumu malas. Samazina stresu un plata formāta flīžu plaisāšanas risku pēc urbšanas. Izmanto urbumu malu slīpēšanai un izlīdzināšanai, urbumu malu slīpēšanai. Turklāt, pateicoties viņai, jūs varat izveidot gandrīz ideālu caurumu bez skaidām.
https://youtu.be/GylGTTNi4LI  

100 mm Alumīnija turētājs Baumesser Centrum PRO M14

29,04
Alumīnija turētājs Baumesser Centrum PRO pulēšanas diskiem.
https://youtu.be/wr7dseqfzkY    

Adapteris BIHUI M14

6,05
BIHUI adapteris ļauj izmantot M14 dimanta kroņus ar vērpšanas un urbšanas instrumentiem, kuriem ir iespīlēšanas satvērējs. Izgatavots no tērauda. SVARĪGI! Adapterim ir sešstūra forma, nevis apaļa forma, kas neļauj adapterim griezties instrumenta satvērējā.

90 mm Wandeli Jolly slīpēšanas disks flīzēm

36,30
Flīžu malu slīpēšanas/frēzēšanas disks WANDELI JOLLY. Piemērots flīzēm ar biezumu 8-12mm. Diska diametrs: 90 mm. Izmantošanai ar Wandeli flīžu griešanas galdiem.