Tiek rādīti 1–24 no 27 rezultātiem

Parādīt 12 24 36

Mechanic Slider 45 V 2.0. Sprausla uz leņķa slīpmašīnas

61,23
Tagad ir viegli un vienkārši sagriezt flīzes 45 grādu leņķī! •     Uzgali var viegli uzstādīt uz leņķa slīpmašīnas standarta korpusa. •     Ar skalas palīdzību urbuma izmērs tiek pielāgots atbilstoši jūsu uzdevumiem. •     Lai veiktu parastu griezumu, stiprinājumu var ātri noņemt, kā arī ātri uzstādīt urbumiem. •     Fluoroplastiskie kamaniņi ļauj slīdnim viegli slīdēt pāri flīzei, nesaskrāpējot tās virsmu. •     Pateicoties īpašai patentētai montāžas sistēmai, Slider 45 ir piemērots 95% no visiem tirgū esošajiem LS modeļiem. •     Slider 45  izmaksas iepriecinās lielāko daļu meistaru.

Mechanic TileTEMPLATE Veidne kontaktligzdu urbšanai

26,90
Mechanic TileTEMPLATE Ātra flīžu iezīmēšana! Daudzfunkcionāli pielikumi ļauj pārsūtīt dažādu elementu pozīcijas: •     caurumi kontaktligzdām; •     dažāda diametra ūdensvadu caurumi; •     noteikt caurumus jau uzstādītām ūdens un kanalizācijas caurulēm; •     pārnest nestandarta diametrus, pateicoties plastmasas stiprinājumam; •     atzīmēt kolonnu un citu elementu stūrus. Mechanic TileTEMPLATE  kļūs par neaizstājamu palīgu jūsu darbā un ievērojami palielinās kvalitāti un produktivitāti.        

Mechanic TileDuster 115 mm-125 mm Putekļu savācējs

27,82
Slīpējiet malu bez putekļiem ar MECHANIC TileDUSTER!!! Uzgalis ir universāls. Piemērots jebkuram leņķa slīpmašīnu 115, 125 mm modelim neatkarīgi no ražotāja.

Leņķa slīpmašīnas aizsardzība pret putekļiem Mechanic AirDUSTER 115-125 мм

37,99
Vēl uzticamāka, vēl ērtāka, vēl daudzpusīgāka. •  Vienkārša, droša stiprinājumu sistēma. Ierīce ir uzstādīta uz jebkura modeļa un ražotāja standarta leņķa slīpmašīnas korpusa. •  Sakarā ar jaudīgas turbulentas plūsmas izveidi nav nepieciešams izmantot jaudīgus celtniecības putekļsūcējus. Tukšu šļūteni var savienot ar vāku bez putekļsūcēja, un tas darbosies efektīvi. •  Aerodinamiskais pārsegs ļauj redzēt griešanas laukumu un kontrolēt taisnumu. •  Disks tiek efektīvi atdzesēts. •  Zems svars salīdzinājumā ar slēgtiem kapuciem. •  Pieejams divās versijās: leņķa slīpmašīnai 115-125 mm, 230 mm          

Putekļu nosūkšanas caurule Mechanic PIPE 45 2.0

11,01
Paredzēts putekļu noņemšanai, griežot keramiskas flīzes un porcelāna keramikas izstrādājumus 45 grādu leņķī Der MECHANIC Slider 45 115-125 2.0 Pie caurules tiek pieslēgta putekļusūcēja šļūtene.        

Mechanic AirSLIDER 90 V 2.0

45,35
•     Gluds, pielāgojams, tīra slīdēšana. •     Uz jebkurām virsmām. •     AirSLIDER 115-125 leņķa slīpmašīnas stiprinājums pārvērš jūsu leņķa slīpmašīnu par mini darbmašīnu. •     Piemērots visu modeļu un ražotāju leņķa slīpmašīnām ar 115 un 125 diametra diskiem.      

Mechanic DUSTER 45, putekļu nosūcējs

45,97
Keramisko flīžu griešana ar leņķa slīpmašīnu rada lielu putekļu daudzumu. Īpaši daudz putekļu rodas, griežot keramikas flīzes 45 grādu leņķī, jo tiek noņemts vairāk materiāla. MECHANIC DUSTER 45 pilnībā atrisina putekļu noņemšanas jautājumu, gandrīz visi putekļi nonāk putekļu sūcējā.
https://youtu.be/3Nv895EX8ZM
https://youtu.be/-wuTrhKoAjs

Asināšanas akmens Mechanic ABRASIVE 250х50х25

15,72
Mechanic ABRASIVE asināšanas akmens ir lieliski piemērots dimanta asmeņu asināšanai.     Tas pareizi apvieno abrazīvo graudu izmēru un izturību, kas īpaši uzņemts dimanta instrumenta asināšanai. Lai to izdarītu, veiciet vairākus gareniskos griezumus ar blāvu dimanta slāni. Leņķa slīpmašīnas asmens veic griezumus ar dziļumu līdz 5 mm. Tas pats jādara ar keramisko flīžu griezēja asmeņiem ar dziļumu līdz 10 mm. Jo blāvāks asmens, jo vairāk jāveic griezumi. Lai atkal padarītu asu asu, nepieciešami līdz 10–15 griezumi.     Abrazīvā akmeņa izmērs ir 250 * 50 * 25 mm.     Stūra slīpmašīnas griešanas laikā ieteicams satvert akmeņi ar skavu.
https://youtu.be/o5C20gGynVc  

Putekļu savācējs Mechanic HomeDUSTER

10,53
Lai izurbtu sienā caurumu un nepeisārņotu māju ar putekļiem, parasti ir nepieciešams putekļu sūcējs un divi cilvēki. Viens urbj, otrs tur putekļsūcēja cauruli. Bet ko darīt, ja nav neviena, ko var pasaukt palīgā? Mechanic HomeDUSTER putekļu savācējs atrisinās šo problēmu. Putekļsūcēja vakuums droši nostiprinās kolektoru urbšanas vietā.   Kolektora spoguļa vadotne nodrošinās taisnu leņķi visās plaknēs, pietiek tikai ar urbšanas asu izlīdzināšanu ar tā atstarojumu.   Maksimālais urbšanas diametrs ir 20 mm.        

Putekļu savācējs urbšanai Mechanic DrillDuster 82 2.0

30,99
•     Pateicoties mīkstajam blīvētājam, kolektors Mechanic DrillDuster 82 2.0ir droši piestiprināms pie dažādām virsmām: betona sienām, ķieģeļiem, flīzēm. •     Ventilatora konstrukcija ļauj pieslēgt pat mājsaimniecības putekļsūcējus ar jaudu 1,6 kW vai vairāk, radot augstu vakuumretinājumu. •     Sūkšanas dobuma izmērs ļauj novākt ne tikai putekļus, bet arī lielas daļiņas. •     Urbšanas putekļu nosūcēju var izmantot dažādām darbībām un instrumentiem: spirālurbumu urbšana, karbīda urbjiem, volframa karbīda un dimanta serdeņiem ķieģeļiem, betonam, flīzēm ar urbšanas diametru līdz 82 mm.
https://youtu.be/6NRWlmdG91s      

Uzgalis frēzei Mechanic AirCHASER V 2.0 /115mm -125mm/

53,99
Jaunā versija 2.0
Uzlabota stiprinājumu sistēma. AirCHASER 2.0 uzgali viegli un ātri uzstāda uz leņķa slīpmašīnām gan 125, gan 115 mm. Ergonomiski spārni dziļuma pielāgošanai un nostiprināšanai. Piederumam ir starplikas paplāksne un stiprinājuma uzgrieznis, kas ļauj uzreiz uzstādīt divus diskus.
Rievas platums ir 12 mm.
 
     

Putekļu savācējs/Urbšanas veidne Mechanic FixDUSTER 82

29,16
Centrēšana un putekļu novadīšana. To izmanto dažādu komunikāciju urbumu urbšanai keramikas flīzēs, porcelāna keramikas izstrādājumos, kā arī urbumos kontaktligzdām betona, ķieģeļu un citos materiālos. Maksimālais cauruma diametrs 82 mm.
https://youtu.be/0tsxT_TZ_Mg          

Urbšanas veidne DrillFIX 68

33,75
Urbšanas veidne ir paredzēta precīzai urbšanai un urbumu centrēšanai ar diametru 6-70 mm. Nodrošina maksimālu urbšanas precizitāti. Veidne ir piestiprināta uz darba virsmas ar jaudīgu piesūcekni, kas nodrošina ātru un uzticamu veidnes uzstādīšanu. Darba zona ir pastiprināta ar karbīda ieliktņiem, lai pasargātu ķermeni un pagarinātu armatūras kalpošanas laiku.
   

Strobes griezējs-uzgalis AirCHASER 230

64,74
•    Universāla stiprinājuma sistēma ļauj ērti uzstādīt uzglai jebkura modeļa un jebkura ražotāja leņķa slīpmašīnā; •     Ir regulējams griezuma dziļums; •     Plastmasas riteņi nodrošina vienmērīgu kustību uz virsmas; •     Aerodinamiskā sistēma un suku blīvētājs efektīvi noņem putekļus no griešanas virsmas; •     Atvērts dizains nodrošina pilnu griešanas zonas apskati, diska dzesēšanu; •     Vieglais svars salīdzinājumā ar esošajiem sienas strobes griezējiem ievērojami atvieglo darbu; •     Izturīgas metāla un stingrības ribas padara konstrukciju drošu un uzticamu; •     Gumijas kontaktligzda ļauj pieslēgt dažādu ražotāju putekļusūcējus.    

EasyFix 70 urbšanas veidne

25,53
EasyFIX 70 Viegla urbšana. Caurumu urbšana porcelāna keramikas izstrādājumos ir sarežģīta operācija, kas prasa precizitāti un precizitāti. Vibrācijas, nepareiza instrumenta

Flīzēšanas galds CeraMAX 1200

411,40
Flīzēšanas galds CeraMAX 1200 Sakārtojiet savu darba vietu! Remonta darbu ātrums ir tieši atkarīgs no flīzētāja darba vietas pareizas organizācijas. Pareiza materiāla novietošana, ērta un pastāvīga instrumenta vieta ir izšķiroša gala rezultāta sasniegšanai. CeraMAX 1200 flīzētāja galds ir pārdomāts risinājums flīzētāja darba vietas organizēšanai. - Galds tiek ātri pārvietots no transportēšanas stāvokļa uz darba stāvokli - Ir pielāgojama virzošo stieņu pozīcija. - Sviras skavas droši nostiprina flīzi. - Gareniskās lentes uz galda kājām ļauj ieklāt jebkuru lokšņu materiālu (flīzes, saplāksnis u.c.) un izveidot ērtu plauktu instrumentu glabāšanai. - Magnētiskie aizbīdņi ļauj palielināt instrumentu uzglabāšanas ergonomiku. - Papildu kronšteini ļauj iestatīt kārtulu, līmeni vai citu ērtā pozīcijā. - Kājām ir eņģes balsti drošai galda pozīcijai. Galds ir paredzēts vidēja formāta flīžu apstrādei līdz 1200 mm. Tam ir gabarīti izjauktā veidā: 1300 mm x 780 mm x 930 mm, saliktā veidā : 1300 mm x 775 mm x 245 mm. Galda svars 22 kg.
https://youtu.be/kp7PPYSZQjQ
https://youtu.be/ALta7P1smbs

Leņķa slīpmašīnas stiprinājums Air SLIDER 90

37,63
   Gluds, pielāgojams, tīra slīdēšana.
•     Uz jebkurām virsmām. •     AirSLIDER 115-125 leņķa slīpmašīnas stiprinājums pārvērš jūsu leņķa slīpmašīnu par mini darbmašīnu. •     Piemērots visu modeļu un ražotāju leņķa slīpmašīnām ar 115 un 125 diametra diskiem.

       

SOCKETDUSTER putekļu savācējs 68 mm-82 mm

20,69
SocketDUSTER-Clean urbšana Urbšana caur betona vai ķieģeļu sienām, lai ierīkotu kontaktligzdas, ir saistīta ar lielu putekļu daudzumu. TM Mechanic jau

Mechanic Slider PRO flīžu griešanai 45° leņķī

241,99
Mechanic Slider PRO flīžu griešana 45° leņķī ir vienkārša, ātra un, pats galvenais, kvalitatīva. Uzgalis ir paredzēts keramikas flīžu, akmens

Mechanic AirDUSTER V2.0 230 MM

43,68
- Vienkārša droša stiprināšanas sistēma. Ierīce var tikt uzstādīta uz jebkura modeļa un ražotāja standarta leņķa slīpmašīnas korpusa.
- Pateicoties jaudīgai turbulentai plūsmai, nav nepieciešams izmantot jaudīgus būvputekļsūcējus.
Pie apvalka var pieslēgt tukšu šļūteni bez putekļsūcēja un tas būs efektīvi strādās.
- Aerodinamiskais segums ļauj redzēt griešanas laukumu un kontrolēt taisnumu.
- Disks tiek efektīvi atdzesēts.- Viegls svars salīdzinājumā ar slēgtiem pārsegiem.Pieejams divās versijās: leņķa slīpmašīnai 115-125 mm, 230 mm
 
 

TrafaretsMechanic StoneTEMPLATE

15,11
Bruģakmeņu marķējums īsā laikā! Ieklājot ietves, jums vienmēr ir jāgriež bruģakmeņi dažādos leņķos, lai savienotu balstus ar ēkas apmali vai ēkas pamata. Šādu elementu marķēšana prasa rūpīgu precizitāti un daudz laika, ko varētu izmantot daudz produktīvāk. StoneTEMPLATE ķieģeļu trafarets ir efektīvs risinājums, lai palielinātu bruģēšanas darbu produktivitāti un precizitāti. Pozicionēšanas elementi tiek novietoti starp bruģakmens malu un piekļaujošās pie ēkas apmali vai pamatu. Stāvoklis ir fiksēts un pārvietots uz bruģakmeņiem marķēšanai un apgriešanai. Rezultāts ir precīza sakritība starp bruģakmens un spraugas ģeometriju. Tajā pašā laikā viss tiek veikts ļoti ātri, dažu sekunžu laikā. TileTEMPLATE flīžu trafarets kļūs par neaizstājamu palīgu jūsu darbā un ievērojami palielinās kvalitāti un produktivitāti.      

Mechanic MultiCUT R-250

Pielietojums: Granīts (visi veidi), keramika, marmors (visi veidi).   Priekšrocības: Ļauj veikt keramikas flīžu, stikla, marmora, granīta un citu materiālu izliektus un taisnus griezumus.   Unikāls risinājums iekšējai un ārējai apdarei.