Sistemas Lielformāta flīžu,keramogranita un marmora pacelšanai.
Sistemas Lielformāta flīžu,keramogranita un marmora Pārvietošanās.
Flīzēšana Lielformāta, keramogranita un marmora.
Sistēmas vienkāršo un paātrina darbu ar liela formāta materiāliem.

Tiek rādīti visi 10 rezultāti

Parādīt 12 24 36

Celšanai, drošai apstrādei un novietošanai BIHUI L200

1.669,80
BIHUI sistēma ir īpaši izstrādāta lielformāta flīžu celšanai, pārvietošanai un ieklāšanai līdz maksimālajam garumam 320cm, platumam līdz 160cm un svaram līdz 200kg. Tas sastāv no 2 pastiprinātiem ekstrudēta alumīnija teleskopiskajiem profiliem, kas var iegūt dažādas formas un pielāgoties dažādām flīzēm (regulējams no 165 līdz 320cm) un diviem šķērsstieņiem, kas uzlabo sistēmas izturību un stabilitāti, īpaši apstrādājot smagas plātnes. Neliela platuma dēļu pārnēsāšanai var izmantot tikai vienu profilu. Sistēmai ir 4 rokturi (2 uz profilu), kuru novietojums ir maināms visā profila garumā, pielāgojot BIHUI sistēmu lielformāta porcelāna keramikas formātam un formai. BIHUI liela izmēra flīžu turētājs ir aprīkots ar 8 vakuuma piesūcekņiem ar gaisa sūkni ar diametru 203 mm (8 collas). Piesūcekņu novietojums ir regulējams, ļaujot lietotājam tos novietot tā, lai ar apstrādājamo priekšmetu varētu droši un ērti rīkoties. Svarīgs! Šī sistēma 2-in-1: piesūcekņi ir noņemami un var tikt izmantoti atsevišķi pārnēsāšanai un flīzēšanai  
 

10 мм, Aizsargpaliktņi flīžu stūriem BIHUI

3,50
Izvairieties no iespējamiem flīžu bojājumiem, izmantojot BIHUI flīžu stūru aizsardzību. Piemērots jebkura izmēra flīzēm. Aizsardzība ir stingri piestiprināta pie flīzes stūra. Iepakojumā 4 gab.

8 мм, Aizsargpaliktņi flīžu stūriem BIHUI

3,50
Izvairieties no iespējamiem flīžu bojājumiem, izmantojot BIHUI flīžu stūru aizsardzību. Piemērots jebkura izmēra flīzēm. Aizsardzība ir stingri piestiprināta pie flīzes stūra. Iepakojumā 4 gab.

6 мм, Aizsargpaliktņi flīžu stūriem BIHUI

3,50
Izvairieties no iespējamiem flīžu bojājumiem, izmantojot BIHUI flīžu stūru aizsardzību. Piemērots jebkura izmēra flīzēm. Aizsardzība ir stingri piestiprināta pie flīzes stūra. Iepakojumā 4 gab.

Vakuuma piesūceknis BIHUI raupjām virsmām 20.3 см

95,00
BIHUI vakuuma piesūceknis raupjām un teksturētām virsmām. DIAMETERS: 20.3 cm • Paredzēts liela formāta keramikas flīžu, akmens plātņu vai stikla pārvadāšanai un uzstādīšanai. • Sūkņa rokturim ir pastāvīgs vakuuma indikators. • Iekraušanas jauda 110kg. • Neslīdošs plastmasas rokturis. • Vakuuma sūknis ar ātru vakuuma izlādes jaudu. • Plastmasas instrumentu kaste transportēšanai.    

Flīžu spraugas regulētājs BIHUI

239,58
BIHUI flīžu regulators ir skava ar sešām jaudīgām piesūcekņiem, lai pievelk plātnes un izlīdzinātu plātņu savienojumu. Katrs piesūceknis ir aprīkots ar savu slēdzeni vakuuma izveidošanai zem membrānas un spēj droši piestiprināties pie plāksnes. Regulēšanu veic ar skrūves aizturi.
Flīžu spraugas regulētājs BIHUI izmanto, lai apvienotu porcelāna keramikas izstrādājumus, liela formāta mākslīgo un dabīgo akmeni, kvarca aglomerāta daļas, keramiku, plastmasas paneļus, stiklu utt. Tas ļauj ievērojami palielināt šādu darbību produktivitāti. Sistēma nodrošina vilces spēku līdz 100kg. un tā celtspēja ir 150kg. Ierīce efektīvi darbojas gandrīz uz jebkuras virsmas, arī uz agresīvas reljefas.
BIHUI flīžu regulators ir maza, bet efektīva un ērta ierīce, kas ļauj cieši saspiest plāksnes un blokus, kas izgatavoti no dabīgā un mākslīgā akmens, kā arī izlīdzināt to savienojumus vienā plaknē. To izmanto apstrādes, marķēšanas un visu veidu flīžu, porcelāna akmens masas plātņu, kas izgatavotas no dabīgā un mākslīgā akmens, apstrādes procesā. Darbs ar ierīci ir vienkāršs un intuitīvs. Attālums starp bļodām ir regulējams 170-225 mm robežās.
https://youtu.be/4CFbkN5T9VI                

Flīžu spraugas regulētājs 200 mm BIHUI GENIUS-L 2 in 1

395,66
•  Ideāli piemērots flīžu spraugu pielāgošanai no 0,5 mm līdz 40 mm. •  Divas pogas flīžu līmeņa pielāgošanai. •  Ar noņemamām 200 mm vakuuma glāzēm (piesūcekņiem) 2 gab., Kuras var izmantot atsevišķi. •  Viegla un izturīga konstrukcija. •  Viena piesūceknis var pacelt līdz 120kg •  Ir 150 mm un ​​200 mm produktu iespējas.

Flīžu spraugas regulētājs 150 mm BIHUI GENIUS-L 2 in 1

325,48
•  Ideāli piemērots flīžu spraugu pielāgošanai no 0,5 mm līdz 40 mm. •  Divas pogas flīžu līmeņa pielāgošanai. •  Ar noņemamām 150 mm vakuuma glāzēm (piesūcekņiem) 2 gab., Kuras var izmantot atsevišķi. •  Viegla un izturīga konstrukcija. •  Ir 150 mm un ​​200 mm produktu iespējas.

Flīžu spraugas regulētājs BIHUI GENIUS-S 2 in 1

• Ar vakuuma piesūcekni • Strādājiet pie 90 °, 180 ° un 270 ° izlīdzināšanas un flīžu spraugas pielāgošanas • Divas pogas flīžu līmeņa pielāgošanai • Viegla un izturīga konstrukcija • Ideāli piemērota darbam ar porcelāna vai akmens flīzēm un stiklu

Celšanai, drošai apstrādei un novietošanai BIHUI Classic Carrier System

1.222,10
BIHUI pārvietošanas sistēma ir īpaši izstrādāta lielu flīžu celšanai, pārvietošanai un ieklāšanai. Maksimālais garums līdz 320 cm, platums līdz 160 cm un svars līdz 200 kg. Atbalsta sistēma sastāv no 2 pastiprinātiem teleskopiskajiem profiliem (ekstrudēta alumīnija), kas var būt dažādas formas un pielāgoties dažādām flīzēm (regulējamas no 165 līdz 320 cm) un diviem šķērsstieņiem, lai palielinātu sistēmas izturību un stabilitāti, īpaši strādājot ar smagiem paneļiem. Maza platuma paneļu pārvadāšanai var izmantot tikai vienu profilu. BIHUI flīžu transportēšanas sistēmā ir 4 rokturi (2 katram profilam), kuru pozīciju var mainīt visā profila garumā, pielāgojoties materiāla formātam un formai. Sistēmai ir četri polsterēti augšējie rokturi un četri pagarinājuma rokturi sānos, lai nodrošinātu papildu pūles. Piesūcekņi neatstāj pēdas uz flīzēm. Piesūcekņu stāvoklis ir regulējams, kas ļauj tos iestatīt tā, lai pēc iespējas drošāk un ērtāk rīkotos ar sagatavi. Tas ir svarīgi! Tā ir sistēma “divi vienā”: sūkņa piesūcekņi ir noņemami, un tos var izmantot atsevišķai nēsāšanai un flīzēšanai.
https://youtu.be/TfqYJZypRcA  
https://youtu.be/J0tsQW7is0o