Tiek rādīti 1–24 no 28 rezultātiem

Dimanta Disks Baumesser PRO Gres 125 mm

27,99
Diametrs (mm)                  125 Centrs (mm)                       22,23 Dimanta slānis (mm)       20 Biezums (mm)                   2
https://youtu.be/Vh8LvBj1L7Y

115 mm Dimanta Griezējdisks Hard Сeramics Advanсed

32,79
Dimanta Griezējdisks diametrs 115 mm
https://youtu.be/zS9z3jivpyM
Dimanta Griezējdisks Hard Сeramics Advanсed

100 mm Dimanta Disks Distar Elegant

41,13
DISTAR ELEGANT - glazētu, spīdīgu flīžu, rūdīta porcelāna keramikas griešanai. Disks nodrošina tik tīru griezumu, ka pat uz glazētām flīzēm praktiski nav iespējams atrast pat vismazākās skaidiņas. Papildu apmales apstrāde nav nepieciešama. Disks arī neatstāj šķembas uz uzstādāmās plāksnes otras puses. Tas ir īpaši. Šis ir tīrākais disks visā Distar klāstā.
https://youtu.be/NTou5ubdesc  

125 mm BIHUI EDGE 45 dimanta disks flīžu griešanai leņķī

37,51
BIHUI EDGE 45 dimanta disks ir paredzēts jebkuru neapstrādātu flīžu griešanai 45° leņķī. Piemērots mīksto keramikas un ļoti cieto mūra

125 mm Dimanta Griezējdisks Distar Esthete Li-on

35,94
Esthete LiION Tīrs griezums ar akumulatora rīku Arvien biežāk amatnieki savā darbā izmanto bezvadu elektriskos instrumentus. Šo mašīnu darbības ātrums un jauda ir ievērojami mazāka nekā ar elektrotīkla strāvu darbināmām mašīnām. Klasiskie dimanta diski, ko izmanto ar akumulatora elektriskajiem instrumentiem, ir zemāki gan ātruma, gan griezuma kvalitātes ziņā. Esthete LiION disks ir paredzēts bezvadu un mazjaudas elektrotīkla slīpmašīnām. Disks ir ar vairāk segmentiem un dzesēšanas caurumiem, uzlabotu saķeres sastāvu un pastiprinātu pastiprinošo atloku. Tagad ir iespējams sasniegt augstu griešanas ātrumu un visaugstāko iespējamo malu kvalitāti pat ar akumulatora darbināmiem elektriskajiem instrumentiem. Disks ar vienu piegājienu viegli sagriež izturīgu porcelāna keramiku 1200 mm garumā un pat 20 mm biezu porcelāna keramiku. Esthete LiION piedziņa - jauns kvalitātes un ātruma līmenis ar akumulatoru darbināmām iekārtām. Diska ārējais diametrs ir 125 mm, īpaši smalka dimanta slāņa biezums ir 1,1 mm, bet iegremdēšanas caurums - 22,2 mm. Izmantojams ar motorzāģmašīnu, neizmantojot dzesēšanas šķidrumu.
https://youtu.be/s48aMx2xK7k  

125 mm Dimanta Griezējdisks Distar Gres Master

27,55
Ātrāk nemēdz būt!
Katru gadu parādās jauna veida keramikas granīta flīzes ar paaugstinātu salizturību un izturību pret nodilumu. Arvien biežāk tiek izmantoti porcelāna keramikas izstrādājumi ar biezumu 14, 20 mm. Šādus materiālus ir ļoti grūti sagriezt ar parastajiem dimanta diskiem. Notiek sadegšana, diska deformācija, apstāšanās griešanas laikā.
Gres Master disks ir paredzēts tieši šādiem sarežģītiem apstākļiem. Dimanta slāņa invertētās turbokompresētās rievas efektīvi iekļūst izturīgajā materiālā, atdzesējot griešanas zonu. Disks maigi iegrimst pat visbiezākajā porcelāna akmens izstrādājumos.
Šī augstā veiktspēja padara to par ātrāko disku Distar diapazonā. Disks sagriezīs arī parastās porcelāna flīzes, taču ar ļoti lielu ātrumu. Apmales kvalitāte ir zemāka par Esthete un Decor Slim diskiem, taču ļoti bieži šāda tīrība nav nepieciešama, it īpaši gadījumos, kad flīžu savienojums ir aizvērts ar moldingu.

https://youtu.be/1KiNtvTbU2Y

125мм. Dimanta disks BIHUI B-Master

32,19

    BIHUI B-MASTER dimanta asmens ir ieteicams cietu materiālu griešanai, piemēram: granīta, klinkera, ugunsizturīgo materiālu, šīfera un, protams, porcelāna keramikas sausai griešanai.

    Var izmantot arī mitrai griešanai.     “Sendviča” tehnoloģija ir unikāla ar to, ka mazi dimanta graudi atrodas ārpusē, bet lielie – iekšpusē.     Tas nodrošina maksimālu ātrumu un ir ideāli piemērots keramikas flīžu, akmens un porcelāna keramikas griešanai.

115 мм Dimanta Disks BIHUI B-SLIM

27,83
Īpašais plāns dimanta disks BIHUI B-SLIM ir paredzēts granīta, porcelāna akmens masas, kvarca aglomerāta griešanai.
https://youtu.be/WRQlv1Oz4Xo

230 mm Dimanta disks Baumesser Universal UNI

14,52
Dimanta disks Baumesser Universal UNI. Diametrs 230 mm. Tas ir daudzpusīgs instruments darbam ar plašu materiālu klāstu. Vislabāk sevi parāda, strādājot ar jebkuras cietības nedzelzsbetonu, darbam ar ķieģeļiem, bruģakmens plāksnēm
https://youtu.be/zMrb_YOCnPI

125 mm Dimanta griešanas disks Festool TL-D125 PREMIUM

78,65

Tehniskie dati

Diametrs: 125 mm
Urbuma Ø: 22,23 mm
Zāģēšanas platums: 1,20 mm
Segmenta augstums: 10,00 mm

125 mm Dimanta Disks DISTAR PERFECT

61,70
DISTAR PERFECT 125 mm PAREDZĒTS AKMENS MASAS, KERAMIKAS FLĪŽU, PORCELĀNA KERAMIKAS GRIEŠANAI. Perfect Vienkārši ideāli... Gandrīz visi flīzētāji zina leģendāro Dimanto Disku Esthete tā tīrā griezuma dēļ. Tomēr tam ir arī trūkums. Smalks 1,1 mm biezs dimants nodrošina tīru griezumu, tāpēc jāuzmanās, lai šo disku nesabojātu. Perfect dimanta disks griež tīri, disks ir izturīgāks un daudzpusīgāks. Stiprumu nodrošina 1,5 mm biezais dimanta biezums un papildus sabiezētais korpusa atloks, kas novērš diska izliekšanos un iztur lielāku slodzi. Slīpējuma tīrību nodrošina unikālais dimanta slāņa daudzslāņu dizains. Diska dimanta slāņa augstums 25 mm, biezums 1,5 mm. Plašais, viendabīgais 25 mm garais dimanta slānis nodrošina augstu diska nodilumizturību un ļauj veikt tīru un precīzu griezumu, nenodalot flīžu malām.
https://youtu.be/ZB1MpVOUrdo  

125 mm Dimanta disks DISTAR METEOR H12

36,30
Dimanta disks DISTAR METEOR H12 ir viens no profesionālajiem segmenta diskiem ar turbo pastiprinātu segmentu, kas ir lieliski piemērots darbam ar liešanu, hidraulisko un dzelzsbetonu.     To bieži izmanto, lai izvilktu virsmu vadu ievilkšanai dziļumā līdz 3,5 centimetriem. Lielākoties tas tiek pielietots rūpnieciskajā darbā un ir pārstāvēts Industrial 7D klasē. Pārbaudot 230 mm diska darbību uz M400 betona, tas uzrādīja diezgan labus rezultātus, jo īpaši ātrumu līdz 0,45 lineāriem metriem minūtē ar ļoti augstu kalpošanas laiku līdz 175 lineāriem metriem.     Šis ir visizturīgākais segmenta disks. Disks tiek piedāvāts vairākās versijās, jo īpaši ar diametru 125 un 230 mm standarta nosēšanās vārpstai (stiprinājumam) 22,23 mm jebkurai leņķa slīpmašīnai.

125 мм Dimanta disks DISTAR TURBO EXTRA

15,73
Dimanta  disks DISTAR TURBO EXTRA tiek izmantots cietu materiālu griešanai, viens no labākajiem TURBO diskiem betona (gan armēta, gan nepastiprināta) griešanai, visa veida ķieģeļiem, ieskaitot ugunsizturīgos, smilšakmens un bruģakmens plātnes.     Mīksta, ērta griešana.     Disks spēj nodrošināt visuzticamāko darbību visā darbības periodā ar pietiekami augstu veiktspējas līmeni Papildu efektīva diska dzesēšana tiek nodrošināta ar caurumiem diskā.     Apļa diametrs ir 125 milimetri, dimanta slāņa biezums ir 2,2 mm un augstums 10 mm. Izmanto dažādām leņķa slīpmašīnām ar 22,2 mm sēdekli un ātrumu līdz 11 000 apgr./min.  

125 mm Dimanta disks DISTAR TURBO EXTRA MAX

15,73
125mm Dimanta disks DISTAR TURBO EXTRA MAX
  • Tiek izmantots cietu materiālu griešanai, viens no labākajiem risinājumiem dzelzsbetona un citu būvmateriālu griešanai.
  • Nodrošina mīkstu, ērtu griešanu.
  • Lieliski piemērots visu veidu ķieģeļu, tostarp ugunsizturīgo, smilšakmens, neabrazīvo bruģakmens plātņu apstrādei.

230 mm Dimanta disks DISTAR TURBO EXTRA MAX

32,67
230 mm Dimanta disks DISTAR TURBO EXTRA MAX
  • Tiek izmantots cietu materiālu griešanai, viens no labākajiem risinājumiem dzelzsbetona un citu būvmateriālu griešanai.
  • Nodrošina mīkstu, ērtu griešanu.
  • Lieliski piemērots visu veidu ķieģeļu, tostarp ugunsizturīgo, smilšakmens, neabrazīvo bruģakmens plātņu apstrādei.

Dimanta disks BIHUI B-MOSAIC 125mm

25,41
BIHUI B-MOSAIC dimanta asmens ir īpaši izstrādāts mozaīkas, stikla un plānas un mīkstas keramikas griešanai.  Nodrošina gludu, tīru griešanu pie neliela griešanas ātruma. Izmantojiet tikai mitrai griešanai. BIHUI B-MOSAIC dimanta asmens tievuma dēļ nav ieteicams 45° griešanai. To var izmantot "košanai" zemā ātruma un mīksta materiāla apstrādei.
https://youtu.be/Bo2T0Qf3qbo

125 мм Dimanta Disks BIHUI B-SLIM

30,25
Īpašais plāns dimanta disks BIHUI B-SLIM ir paredzēts granīta, porcelāna akmens masas, kvarca aglomerāta griešanai.
https://youtu.be/WRQlv1Oz4Xo

230 мм Dimanta disks Distar Bestseller Universal

26,62
Dimanta Disks Distar Bestseller Universal. Diameters 230 mm. Šis ir universāls disks. Optimāli piemērots darbam ar dažādiem materiāliem, piemēram, betons, smilšakmens un ietves flīzes. Turklāt var izmantot arī ar ķieģeļiem, krāsainiem un melniem grantiem.
Aprīkots ar izturīgu dimantu ar speciālu turbo segmentu formu kombinācijā ar standartgludiem, kura augstums ir 12 mm, kas ļauj veikt maksimāli kvalitatīvu griezumu ar ātrumu 0,35 dzenošo metru minūtē. Turklāt tiek rādīts pietiekami liels darba resurss, kas sasniedz 60 metrus. Testējot uz stiegrotā betona ar armēšanu 6 gab. uz metru, disks rādīja gandrīz 30 metrus platu darbu, ātrumā 0,3 m. Tiek izmantots Distar Bestseller Universal ar standarta iekāpšanas sēdvietu 22,23 mm, kas atrodas vairākās variācijās, kompaktdiska diametrs 125 un 232 milimetri diametrā.
https://youtu.be/z_YwWwlQ_64  

230 мм Dimanta Disks Baumesser Beton Pro

18,15
Diametrs 230 mm. Atjaunināta diska versija pa betonu Turbo Beton Pro!!! Dimanta Disks Baumesser Turbo Beton Pro ir lielisks risinājums darbam ar betona izstrādājumiem.    

150 mm Dimanta disks Distar Technic Advanced

24,32
Dimanta disks Distar Technic Advanced. Diametrs 150 mm, centrs 22,23 mm.
https://youtu.be/WGyKq9x9cA0