Sīkdatņu izmantošana ALFA Manegement LNS OÜ

Šī Sīkdatņu politika (turpmāk – Politika) nosaka ALFA Manegement_LNS OÜ (turpmāk – Vietne) vietnē www.dtools.lv, www.revizijaslukas.lv izmantoto sīkdatņu pārvaldības noteikumus.

Politika sastādīta saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un par šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Regulas (ES) Nr. Latvijas Republikas Direktīva 95/46/EK (turpmāk tekstā “GDPR”) par personas datu apstrādi likumu (turpmāk – FPDAL) un šī Privātuma politika, kā arī citi tiesību akti, kas regulē datu aizsardzību.

Kas ir sīkdatnes un kāpēc mēs tās izmantojam

Sīkfaili ir nelieli teksta faili, kurus var izmantot vietnēs, lai uzlabotu lietotāju pieredzi. Sīkfaili tiek izmantoti, lai reģistrētu apmeklētās vietnes lapas, saglabātu ievadīto informāciju un atcerētos jūsu preferences, piemēram, valodas preferences, kamēr jūs pārlūkojat vietni.

Kādiem nolūkiem Uzņēmums izmanto sīkdatnes?

Vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu tās funkcionalitāti, nodrošinātu efektīvu un nepārtrauktu Vietnes darbību, kā arī uzturētu statistiku un analizētu apmeklējumus. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai identificētu lietotāju kā iepriekšējo Vietnes apmeklētāju, saglabātu lietotāja pārlūkošanas vēsturi Vietnē un atbilstoši pielāgotu saturu, sniegtu statistisku informāciju par Vietnes trafiku u.c.

Sīkdatnēs netiek saglabāta informācija, ko var izmantot, lai tieši identificētu lietotāju, taču sīkdatnēs esošā informācija var būt saistīta ar lietotāja izmantoto ierīci, pārlūkošanas vēsturi un citu informāciju, kas iegūta un saglabāta ar sīkdatnēm.

Vietnē izmantoto sīkdatņu veidi

Statistikas vai analītiskās sīkdatnes ļauj mums izmērīt un analizēt, kā apmeklētāji izmanto vietni, un apkopot anonīmu statistikas informāciju, lai palīdzētu mums uzlabot vietnes veiktspēju un jūsu iepirkšanās pieredzi.

Funkcionālās sīkdatnes ļauj jums nemanāmi pārvietoties mūsu vietnē un izmantot tās funkcijas. Šīs sīkdatnes neļauj vietnes apmeklētājiem mainīt savas preferences katru reizi, kad viņi apmeklē vietni.

Sīkfaili ir sadalīti pirmās un trešās puses sīkfailos:

  • Pirmās puses sīkfaili: tie ir mūsu pašu sīkfaili, kurus izmanto jūsu apmeklētā vietne.
  • Trešo pušu sīkfaili: šīs sīkdatnes nodrošina trešās puses (piem., Google Analytics).

Kā es varu pārvaldīt sīkfailus

Jūs jebkurā laikā varat izdzēst visas savā ierīcē jau esošās sīkdatnes un mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai sīkfaili netiktu pieņemti/saglabāti. Ja nolemjat dzēst sīkfailus, lūdzu, atcerieties, ka tiks dzēstas arī visas preferences, kuras esat iestatījis Vietnē. Turklāt, pilnībā bloķējot sīkfailus, daudzas vietnes nedarbosies pareizi vai arī jūs vispār nevarēsit tajās pārvietoties.

Detalizētāki norādījumi ir atkarīgi no jūsu pārlūkprogrammas, un tos var atrast izmantotās pārlūkprogrammas iestatījumu izvēlnē:

 

Chrome

Firefox

Safari

Opera

Datu subjektu (vietnes apmeklētāju) tiesības

Vietnes apmeklētājiem ir šādas tiesības:

  • saņemt informāciju par to, vai Vietne apstrādā viņa personas datus, un, ja tā, tad piekļūt tiem
  • pieprasīt ar datu subjektu saistīto personas datu dzēšanu
  • ierobežot datu subjekta personas datu apstrādi, ja personas datu apstrādes pamatā ir Sabiedrības leģitīmās intereses
  • atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei paredzētajam mērķim
  • iesniegt sūdzību par Sabiedrības veikto personas datu apstrādi Datu valsts inspekcijai, kuras tīmekļa vietnes adrese ir www.aki.ee. Vietnes apmeklētājs var īstenot savas kā datu subjekta tiesības, nosūtot Vietnei pieprasījumu veids, kas ļauj identificēt datu subjektu. Pieprasījumu var nosūtīt pa sertificētu pastu vai nosūtot elektroniski parakstītu pieprasījumu pa e-pastu.

Uzņēmuma kontaktinformācija

Ja Jums ir kādi jautājumi par sīkdatņu izmantošanu Uzņēmuma mājaslapā, Jūs varat sazināties ar Sabiedrību, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju.

  • pa e-pastu: alphamanagement.lns@gmail.com
  • pa tālr.: +372 58512464