Noteikumi

Lai novērstu domstarpības un iespējamu kavēšanos pirkuma līguma noslēgšanas laikā, lūdzam iepazīties ar sekojošiem noteikumiem preču iegādei un pasūtīšanai no uzņēmuma ALFA Manegement_LNS OÜ, reģ. Nr.16844591 (turpmāk dtools.lv).

 1. Vietnē dtools.lv ir norādītas visas preču cenas, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli 21%. Piegādes izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā. Klientam ir tiesības sazināties ar mums pa e-pastu: info@dtools.lv vai pa tālruni: +372 58512464 un noskaidrot piemērotākos nosacījumus preču iegādei un piegādei
 2. Jūs varat norēķināties par precēm un pakalpojumiem EUR valūtā. Samaksāt par precēm varat ar pārskaitījumu uz bankas kontu (izmantojot norādīto bankas saiti), ar bankas karti (maksājums ir drošs, Jūsu dati ir aizsargāti ar SSL sertifikātu), caur PayPal maksājumu sistēmu. Klients var pieprasīt arī faktūra rēķinu par preču apmaksu.
 3. Noformējot pasūtījumu, jānorāda e-pasta adrese, lai dtools.lv varētu nosūtīt instrukcijas, rēķinus un citus nepieciešamos dokumentus.
 4. Pasūtot preci, iesakām izvēlēties vienu no preces saņemšanas veidiem:
 • Omniva pakomāts (piegādes cena būs pieejama norēķināšanās laikā)
 • Omniva kurjers (piegādes cena būs pieejama norēķināšanās laikā)
 • saņemt preces bez maksas preču piegādes vietā adresē
 • jebkuru citu piegādes veidu, abām pusēm savstarpēji vienojoties

Preču piegādes laiks visos gadījumos tiek saskaņots pasūtīšanas laikā.

 1. Pirms sākat lietot produktu, lūdzu, izlasiet instrukcijas.
 2. Ja kāda iemesla dēļ pircējs pārdomā un nolemj atteikt pirkumu, Igaunijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums nosaka, ka pircējam ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā atteikties no preces un atgriezt preces, kas iegādātas interneta veikals atpakaļ pārdevējam. Ja produkts tiek noraidīts, “patērētājs ir atbildīgs par produkta kvalitātes saglabāšanu”. Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai izmantotu atteikuma tiesības saskaņā ar distances līguma noteikumiem. Dtools.lv patur tiesības atteikties pieņemt preces, ja prece ir bojāta vai tika atgriezta nepilnīgi. Lai vienotos par preču atgriešanu, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@dtools.lv vai pa tālruni: +372 58512464, neaizmirstot norādīt pasūtījuma numuru. ALFA Manegement_LNS OÜ apņemas atgriezt naudu par preci, bet ne vēlāk kā 21 kalendārās dienas laikā no rakstveida atteikuma nosūtīšanas brīža. Ja klients nolemj atteikties no preces interneta veikala vainas dēļ, izdevumus par preces piegādi veikala noliktavā sedz pircējs. Ja pircējs saņēmis nekvalitatīvu preci vai prece ir bojāta, piegādes izdevumus apmaksā interneta veikals. Preču kompensācijas apmērs tiek sarunāts ar katru pircēju individuāli.
 3. Pretenzijas, kas saņemtas par preces kvalitāti, tiks risinātas saskaņā ar Igaunijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma noteikumiem.
 4. Ievērojot Igaunijas Republikas likumdošanas normas, ALFA Manegement_LNS OÜ patur ar klientiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības uzskaitei nepieciešamajā apjomā.