Tiek rādīti visi 18 rezultāti

Parādīt 12 24 36

Vibro piesūceknis ar akumulatoru BIHUI CVT

163,34
Vibro piesūceknis  ar akumulatoru BIHUI CVT flīžu ieklāšanai.
https://youtu.be/9d66wtXP3O0  
https://youtu.be/lGFO8lm98ao  

Vakuuma Piesūceknis BIHUI

33,00
BIHUI dubultā piesūceknis ir īpaši paredzēts flīžu apstrādei un pacelšanai ar raupju virsmu vai ar nelielu reljefu un nenosmērē flīzes.

https://youtu.be/i9eboKh0gOU  
 

BIHUI trīskāršais piesūceknis

41,14
Kravnesība 110 kg. BIHUI trīskāršais piesūceknis ir īpaši izstrādāts, lai apstrādātu un paceltu flīzes ar raupju virsmu vai ar nelielu reljefu, neatstājot uz flīzēm traipus.
https://youtu.be/mxdVFmHF0ls          

SENDI VSC-18 vibropiesūce ar akumulatoru

181,49
SENDI Vibro ir mehānisms pareizai līmes sadalīšanai zem flīzēm un gaisa spraugu noņemšanai. Ieteicams maza un vidēja izmēra flīzēm. Maksimālais izmērs: 120 x 120 cm.
PRIEKŠROCĪBAS / SPECIFIKĀCIJAS / KOMPLEKTS ► Izmantojot šo rīku, varat būt pārliecināti, ka līme ir labi un pareizi izkliedēta zem flīzēm. ► Pateicoties ergonomiskajam dizainam, vibrokauss SENDI ir ļoti draudzīgs lietotājam, kas ļauj pacelt un ieklāt flīzes (līdz 50 kg). ► Noņem gaisa burbuļus zem flīzēm ► Izmantojot rotējošo riteni, varat iepriekš iestatīt vibrācijas stiprumu skalā no 1 līdz 6. ► Piesūceknis ir materiāls, kas nebojā flīzes. ► Darbojas ar akumulatoru: 21,0 V. 2,2 Ah ► Iekļautās baterijas: 2 gab. ► Maksimālā vakuuma pievilkšana/flīžu pacelšana: 50kg. ► Komplektā: transportēšanas kaste, lādētājs, 2 akumulatori. Garantija: 12 mēneši
https://youtu.be/OFqSekyR3LA  

BIHUI vakuuma piesūceknis. Diam.118 mm

13,31
BIHUI piesūceknis ir paredzēts stiklam un flīzēm ar gludām vai raupjām, nereljefām virsmām. Piesūceknis ir paredzēts materiāla pacelšanai līdz 35 kg. Membrāna neatstāj pēdas uz flīzes virsmas. Vakuuma pievilkšana un atbrīvošana tiek veikta, izmantojot plastmasas sviru. Ērts, ergonomisks rokturis.

BIHUI 16V 2 Ah akumulators

39,92
BIHUI 16V 2 Ah akumulators ar uzlādes līmeņa indikatoru BIHUI bezvadu instrumentiem Akumulatora ietilpība (Ah) 2; Akumulatora tips: Li-ion;    

BIHUI putekļu nosūcējs caurumu urbšanai flīzēs ar diametru līdz 72 mm

28,19
Flīžu urbšanas laikā rodas daudz putekļu, kas piesārņo vidi un kaitē apkārtējo veselībai. BIHUI putekļu nosūcējs ir piemērots urbjiem ar diametru līdz 72mm. Iekšpusē tam ir V-veida metāla centrēšanas gabals, kurā, kad urbis ir atbalstīts, ir vieglāk uzsākt urbšanu. Komplektā ietilpst adapteris putekļsūcējam. Veidojot putekļu sūcēju, tas viegli pielīp pie visām plakanām virsmām, pateicoties pievienotā putekļsūcēja vilces spēkam.

BIHUI vakuuma piesūceknis. Diametrs 122 mm

30,25
BIHUI piesūceknis ir instruments lielformāta flīžu, porcelāna flīžu, marmora un stikla flīžu pārnēsāšanai un ieklāšanas atvieglošanai. Korpuss izgatavots no alumīnija, piesūceknis - no augstas kvalitātes gumijas. Tam ir ergonomisks rokturis un bloķēšanas pogas ērtībai. Brīdinājums! Pirms darbarīka lietošanas pārliecinieties, ka tā virsma ir tīra, lai novērstu atdalīšanos, to pārnēsājot.

SHIJING VIBRO MAX vakuuma piesūceknis

157,30
Vibro Max Vibro ir vakuuma vibro ierīce, kas paredzēta pareizai līmes izkliedēšanai zem flīzēm un gaisa spraugu likvidēšanai. Šis ir profesionāļiem paredzēts rīks, un to ieteicams izmantot flīzēm ar izmēriem līdz 100 x 100 cm. Priekšrocības / specifikācijas ► Izmantojot šo instrumentu, jūs varēsiet pārliecināties, ka līme ir labi un pareizi izkliedēta zem dēļiem. Ergonomisks dizains, slīpa virsma novērš flīžu bojājumus ► 6 vibrācijas līmeņi, frekvence 500-12000 apgr./min. ► Vibrācijas spēks ir līdzvērtīgs 100 kg spiediena spēkam. ► Akumulatora uzlādes līmeņa indikators. ► Akumulatora barošana: 16,8 V. 2000 mah. Darba laiks ir aptuveni 1,5 stundas. ► Akumulatora uzlādes laiks ~ 1,5 stundas. ► Kravnesība - 40 kg. Komplektā ietilpst: 2 akumulatori, transportēšanas kaste, akumulatora lādētājs.
https://youtu.be/Zh3KpksudD0  

Celšanai, drošai apstrādei un novietošanai BIHUI L200

1.669,80
BIHUI sistēma ir īpaši izstrādāta lielformāta flīžu celšanai, pārvietošanai un ieklāšanai līdz maksimālajam garumam 320cm, platumam līdz 160cm un svaram līdz 200kg. Tas sastāv no 2 pastiprinātiem ekstrudēta alumīnija teleskopiskajiem profiliem, kas var iegūt dažādas formas un pielāgoties dažādām flīzēm (regulējams no 165 līdz 320cm) un diviem šķērsstieņiem, kas uzlabo sistēmas izturību un stabilitāti, īpaši apstrādājot smagas plātnes. Neliela platuma dēļu pārnēsāšanai var izmantot tikai vienu profilu. Sistēmai ir 4 rokturi (2 uz profilu), kuru novietojums ir maināms visā profila garumā, pielāgojot BIHUI sistēmu lielformāta porcelāna keramikas formātam un formai. BIHUI liela izmēra flīžu turētājs ir aprīkots ar 8 vakuuma piesūcekņiem ar gaisa sūkni ar diametru 203 mm (8 collas). Piesūcekņu novietojums ir regulējams, ļaujot lietotājam tos novietot tā, lai ar apstrādājamo priekšmetu varētu droši un ērti rīkoties. Svarīgs! Šī sistēma 2-in-1: piesūcekņi ir noņemami un var tikt izmantoti atsevišķi pārnēsāšanai un flīzēšanai  
 

Vakuuma piesūceknis BIHUI raupjām virsmām 20.3 см

95,00
BIHUI vakuuma piesūceknis raupjām un teksturētām virsmām. DIAMETERS: 20.3 cm • Paredzēts liela formāta keramikas flīžu, akmens plātņu vai stikla pārvadāšanai un uzstādīšanai. • Sūkņa rokturim ir pastāvīgs vakuuma indikators. • Iekraušanas jauda 110kg. • Neslīdošs plastmasas rokturis. • Vakuuma sūknis ar ātru vakuuma izlādes jaudu. • Plastmasas instrumentu kaste transportēšanai.    

Flīžu spraugas regulētājs BIHUI SELECT

189,96
BIHUI SELECT • Divas pogas flīžu līmeņa pielāgošanai. • Komplektā ietilpst 2. vakuuma kausi. Diametrs 16 cm. • Viegla un izturīga konstrukcija. • Ideāli piemērots liela formāta flīzēm un stiklam.

Flīžu spraugas regulētājs BIHUI

239,58
BIHUI flīžu regulators ir skava ar sešām jaudīgām piesūcekņiem, lai pievelk plātnes un izlīdzinātu plātņu savienojumu. Katrs piesūceknis ir aprīkots ar savu slēdzeni vakuuma izveidošanai zem membrānas un spēj droši piestiprināties pie plāksnes. Regulēšanu veic ar skrūves aizturi.
Flīžu spraugas regulētājs BIHUI izmanto, lai apvienotu porcelāna keramikas izstrādājumus, liela formāta mākslīgo un dabīgo akmeni, kvarca aglomerāta daļas, keramiku, plastmasas paneļus, stiklu utt. Tas ļauj ievērojami palielināt šādu darbību produktivitāti. Sistēma nodrošina vilces spēku līdz 100kg. un tā celtspēja ir 150kg. Ierīce efektīvi darbojas gandrīz uz jebkuras virsmas, arī uz agresīvas reljefas.
BIHUI flīžu regulators ir maza, bet efektīva un ērta ierīce, kas ļauj cieši saspiest plāksnes un blokus, kas izgatavoti no dabīgā un mākslīgā akmens, kā arī izlīdzināt to savienojumus vienā plaknē. To izmanto apstrādes, marķēšanas un visu veidu flīžu, porcelāna akmens masas plātņu, kas izgatavotas no dabīgā un mākslīgā akmens, apstrādes procesā. Darbs ar ierīci ir vienkāršs un intuitīvs. Attālums starp bļodām ir regulējams 170-225 mm robežās.
https://youtu.be/4CFbkN5T9VI                

Flīžu spraugas regulētājs 150 mm BIHUI GENIUS-L 2 in 1

325,48
•  Ideāli piemērots flīžu spraugu pielāgošanai no 0,5 mm līdz 40 mm. •  Divas pogas flīžu līmeņa pielāgošanai. •  Ar noņemamām 150 mm vakuuma glāzēm (piesūcekņiem) 2 gab., Kuras var izmantot atsevišķi. •  Viegla un izturīga konstrukcija. •  Ir 150 mm un ​​200 mm produktu iespējas.

Flīžu spraugas regulētājs BIHUI GENIUS-S 2 in 1

• Ar vakuuma piesūcekni • Strādājiet pie 90 °, 180 ° un 270 ° izlīdzināšanas un flīžu spraugas pielāgošanas • Divas pogas flīžu līmeņa pielāgošanai • Viegla un izturīga konstrukcija • Ideāli piemērota darbam ar porcelāna vai akmens flīzēm un stiklu

Celšanai, drošai apstrādei un novietošanai BIHUI Classic Carrier System

1.222,10
BIHUI pārvietošanas sistēma ir īpaši izstrādāta lielu flīžu celšanai, pārvietošanai un ieklāšanai. Maksimālais garums līdz 320 cm, platums līdz 160 cm un svars līdz 200 kg. Atbalsta sistēma sastāv no 2 pastiprinātiem teleskopiskajiem profiliem (ekstrudēta alumīnija), kas var būt dažādas formas un pielāgoties dažādām flīzēm (regulējamas no 165 līdz 320 cm) un diviem šķērsstieņiem, lai palielinātu sistēmas izturību un stabilitāti, īpaši strādājot ar smagiem paneļiem. Maza platuma paneļu pārvadāšanai var izmantot tikai vienu profilu. BIHUI flīžu transportēšanas sistēmā ir 4 rokturi (2 katram profilam), kuru pozīciju var mainīt visā profila garumā, pielāgojoties materiāla formātam un formai. Sistēmai ir četri polsterēti augšējie rokturi un četri pagarinājuma rokturi sānos, lai nodrošinātu papildu pūles. Piesūcekņi neatstāj pēdas uz flīzēm. Piesūcekņu stāvoklis ir regulējams, kas ļauj tos iestatīt tā, lai pēc iespējas drošāk un ērtāk rīkotos ar sagatavi. Tas ir svarīgi! Tā ir sistēma “divi vienā”: sūkņa piesūcekņi ir noņemami, un tos var izmantot atsevišķai nēsāšanai un flīzēšanai.
https://youtu.be/TfqYJZypRcA  
https://youtu.be/J0tsQW7is0o  

Vakuuma pacēlājs ar manometru NEMO GRABO

298,87
• Pasaulē pirmais bezvada profesionālais NEMO GABRO vakuuma pacēlājs, kas var satvert gandrīz jebkuru virsmu. • Piemērots betona, koka, stikla, flīžu, akmens, lietu celšanai. • Šī ir revolucionāra ierīce celtniecības, mēbeļu ražošanas, demontāžas, stikla uzstādīšanas biznesā, ar kuru jūs varat veikt darbu daudz efektīvāk, vieglāk un ātrāk. • Jaunākais NEMO GRABO vakuuma domkrata modelis tagad ar manometru! • Celtspēja līdz 170 kg. • NEMO vakuuma pacēlājs ir balstīts uz patentētu NEMO tehnoloģiju un testēts ar NASA zinātniekiem. Pasaulē vienīgie bezvada profesionālie NEMO rīki ir ūdensizturīgi. NEMO rīki ir paredzēti ārkārtas darbiem kuģniecības, zvejniecības, glābšanas, militārajā, farmācijas un komunālo pakalpojumu nozarēs. Nemo instrumenti var darboties līdz 100 metriem zem ūdens.
Komplektā ietilpst: Vakuuma pacēlājs - 1gab. Uzglabāšanas paplāte - 1gab. Akumulators - 2 gab. Lādētājs - 1gab. Pacelšanas josta - 1gab. Filtrs - 2 gab. Rezerves elipsoidāla gumija - 1gab.
https://youtu.be/biUlWERAzsM  

Vakuuma piesūceknis ar manometru BIHUI

199,64
• Kravnesība 120 kg. • Ar manometru. • Izturīga un neslīdoša gumija. • Izturīgi tērauda rokturi un misiņa caurule. • Ideāli piemērots porcelāna keramikas akmenim, flīzēm un stiklam.