200 kg Vakuuma piesūceknis ar automātisku spiediena atbalstu un manometru PowerFIX AUTO White

134,20

Mechanic vakuuma piesūceknis ar Powerfix Auto White ar baltu, neatspoguļo gumiju ļauj droši un viegli pacelt dažādus priekšmetus uz gludām, nedaudz raupjām un sausām virsmām, piemēram, keramikas flīzes, stikls, granīta izstrādājumi, metāla loksnes u.c.


SKU: 89568442101 Kategorijas: , ,

Apraksts

Ierīce darbojas pēc negatīva spiediena radīšanas principa, kas nodrošina stabilu saķeri ar paceļamā objekta virsmu.

Vakuuma piesūceknis ir aprīkots ar automātisku sūkšanas procesa iedarbināšanas un apturēšanas sistēmu, kas nozīmē, ka ierīce automātiski izveido vakuumu un pārstāj darboties, kad tiek sasniegts nepieciešamais līmenis. Pateicoties tam, lietotājam nav manuāli jāvada sūknēšanas process, kas palielina ērtības un drošību darbā ar sūkni.

Turklāt PowerFIX Vacuum Cup ir digitālais displejs, kas informē lietotāju par pašreizējo vakuuma līmeni un akumulatora stāvokli. Rezultātā jūs varat viegli uzraudzīt ierīces darbību un nepieciešamības gadījumā uzlādēt akumulatorus.

Ierīce ir viegla, izturīga un viegli lietojama, tāpēc tā ir ideāli piemērota būvniecības uzņēmumiem, stikla veikaliem un privātpersonām, kurām nepieciešams pārvietot smagus un sarežģītus priekšmetus uz gludām virsmām.


Specifikācija:

Modelis – Mechanic PowerFIX AUTO Balts
Piesūcekņa diametrs ir 210 mm.
Kravnesība maks. – 200 kg.
Nominālā jauda – 3W
Akumulators – 4000Ah, 3,7V
Komplektā: PowerFIX piesūceknis ar akumulatoru, plastmasas transportēšanas futrālis, lādētājs, atgaitas gaisa filtrs, plastmasas gumijas putekļu aizsardzība.

Papildus informācija

Brends

,

Title

Go to Top