38 mm, Dimanta kroņurbis BIHUI

25,62

Dimanta kroņurbis BIHUI vidējais kalpošanas laiks ir 60 caurumi

Apraksts

Dimanta kroņurbis BIHUI izmanto jebkura veida keramikas flīžu, porcelāna keramikas, marmora, granīta, stikla un citu materiālu urbšanai. Dimanta kroņurbis BIHUI vidējais kalpošanas laiks ir 60 caurumi, un tas vienmēr ir atkarīgs no urbjamā materiāla veida, tā biezuma, pareizas urbšanas un uzgaļa dzesēšanas.

Šos uzgaļus izmanto keramikas un porcelāna keramikas izstrādājumu sausai un mitrai urbšanai. Dimanta malas augstums ir 1 cm. Dimanta kroņurbis BIHUI tiek piestiprināti pie leņķa slīpmašīnas (14 mm vītne) vai pie bezāmura urbjmašīnas (izmantojot adapteri). Ieteicamais darba ātrums ir 10000-14000 apgr./min.

Izturību pret augstām temperatūrām un berzi palielina vainagu ražošanā izmantotā dimanta daļiņu vakuuma savienošanas tehnoloģija ar urbšanas zonu. Šī tehnoloģija arī palielina kroņu kalpošanas laiku.

Bihui kroņiem ir speciāli sānu caurumi, kas uzlabo vainagu dzesēšanu un pēc katras urbšanas noņem urbto materiālu no tā iekšpuses. Pirms katras jaunas lietošanas reizes ir svarīgi pārliecināties, ka kronis ir tīrs un vai vainaga iekšpusē nav svešķermeņu vai urbtu materiālu.

Darbības laikā uzgaļiem nav nepieciešama ūdens dzesēšana, jo tos dzesē gaiss, kura plūsmu rada leņķa slīpmašīna ar lielu ātrumu (10 000-14 000 apgr./min.). Un BIHUI Dry Gres dimanta kroņi tiek ražoti, izmantojot VLS (Vacuum Liquid Sintering) tehnoloģiju, kas nodrošina, ka dimanti atrodas tuvu viens otram visā dimanta slāņa tilpumā. Tāpēc Bihai crowns urbj ar vislielāko ātrumu un tiem ir ilgs kalpošanas laiks.

Urbšana jāveic bez trieciena. Urbšanas process jāsāk, izmantojot veidni vai 45 grādu leņķī, lai izvairītos no urbja noslīdēšanas no materiāla virsmas. Pakāpeniski veiciet apļveida kustības, pārvietojot urbi perpendikulārā stāvoklī attiecībā pret urbšanas plakni.

Papildus informācija

Brends

Diametrs

Noderīgi padomi

Title

Go to Top