Distar Bestseller Expert ir dimanta gala virsmas dzirnavas (bļodiņas riteņi) augstas veiktspējas raupja betona noņemšanai, betona virsmu izlīdzināšanai, veidņu savienojumu pēdu noņemšanai utt.

 

Dimantu nesošais slānis tiek palielināts par 30%, kas nodrošina nemainīgi lielu resursu visu veidu betona apstrādē.
Pārveidotie Z formas dimanta segmenti ļauj ērti un produktīvi slīpēt. To nodrošina griezēja darba virsmas optimizētā ergonomika un rezultātā uzlabota spraudeņu noņemšana no slīpēšanas zonas.

 

Vēl viena neapstrīdama frēzes Distar FAT-C Bestseller Expert priekšrocība ir pievilcīgā cena, kas ir visu Distar Bestseller dimanta instrumentu izdevīgā īpašība.

 

Dimanta frēze Distar DGS-W Bestseller Expert ir īpaši paredzēta sausai betona virsmu slīpēšanai, izmantojot leņķa slīpmašīnas. Balstoties uz instrumenta klasisko novērtējumu var atzīmēt labu vidējo darba ātrumu.

 

Optimālākais griezēja ātrums ir 4,5 kvadrātmetri stundā, pie leņķa slīpmašīnas rotācijas ātruma līdz 11 tūkstošiem apgriezienu. Tajā pašā laikā frēzes Bestseller Expert resurss ir 450 kvadrātmetri.

 

Tas tiek pozicionēts tirgū kā viens no labākajiem palīgmateriāliem betona grīdu slīpēšanai, jo frēzei ir liela slīpēšanas plakne un tas nodrošina ideālu virsmas līdzenumu.

 

Griezējs ir pieejams vienā variantā ar diametru 125 mm, lietošanai kopā ar slīpmašīnām ar standarta iekšējā cauruma diametru 22,23 mm.